اخبار سیاسی

لبنان، آخرین آمار قربانیان انفجار بیروت، هشدار درباره افزایش شمار مبتلایان به کرونا

وزیر بهداشت لبنان در گفتگوی مطبوعاتی ضمن بیان آخرین آمار قربانیان انفجار بیروت٬ درباره تاثیر حواشی این حادثه بر افزایش شمار مبتلایان به کرونا هشدار داد.

5 مهر 1399

خبرنگاران چرا وزیر خارجه لبنان استعفا کرد؟

تهران- خبرنگاران- ناظران و فعالان سیاسی در پی استعفای وزیرامورخارجه لبنان می گویند : شواهد نشان می دهد ، برخلاف ادعای بعضی گروه های سیاسی نزدیک به جریان مخالف دولت بیروت مبنی بر نقش جبران باسیل وزیر خارجه پیشین و داماد میشل عون رییس جمهوری فعلی، فشارهای...

5 مهر 1399

دیدار سفیر استرالیا در تهران با کایلی مور- گیلبرت

سفیر استرالیا با کایلی مور- گیلبرت که به جرم جاسوسی در ایران به زندان محکوم شده است ملاقات کرد.

3 مهر 1399

ترکیه امارات را تهدید به مجازات کرد

ایسنا نوشت: ترکیه، اقدامات امارات در لیبی را محکوم و گفت آنکارا در زمان و مکان مناسب ابوظبی را مجازات خواهد کرد.

1 مهر 1399

نمی توان به سادگی از کنار مسائل و مسائل زاینده رود عبور کرد

معاون اول رئیس جمهور گفت: نمی توان به سادگی از کنار مسائل و مسائل زاینده رود عبور کرد.

30 شهریور 1399

هشدار رئیس سابق جمهوری خواه کنگره درباره احتمال شکست ترامپ از بایدن

پل رایان، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در سال های 2015 تا 2019 در یک نشست خصوصی درباره شکست دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ابراز نگرانی کرد.

22 شهریور 1399

خبرنگاران تظاهرات مردم در ایتالیا علیه اجباری شدن ماسک برای مدارس

تهران- خبرنگاران- در حدود یک هزار معترض روز شنبه در شهر رم ایتالیا علیه اجباری شدن استفاده ماسک برای دانش آموزان و واکسیناسیون اجباری آنان دست به اعتراض زدند.

19 شهریور 1399

ورزشکاران مشهوری که در جوانی و به طور ناگهانی درگذشتند

روزنامه ایران - حامد جیرودی: غروب یکشنبه 11 اسفند خبری همه علاقه مندان به ورزش را در بهت و حیرت فرو برد. سیامند رحمان، قهرمان سنگین وزن وزنه برداری پارالمپیک 2012 لندن و پارالمپیک 2016 ریو، به دلیل حمله قلبی در سن 31 سالگی درگذشت.

11 شهریور 1399

آزمایش بزاق دهان برای تشخیص کرونا

آزمایش بزاق دهان به طور بالقوه می تواند بدون احتیاج به استفاده از مکش ها، آزمایش ویروس کرونا را در خانه حتی ساده تر کند. این آزمایش همچنین به ما یاری می نماید تا با آزمایش روزانه و خانگی از شرایط خود در موارد ابتلا به ویروس، زودتر آگاه شویم.

7 شهریور 1399

خبرنگاران انقلاب در صنعت برق ایران؛ 20 طرح عظیم در راه است

تهران-خبرنگاران- صنعت برق ایران در سایه کوشش های انجام شده از سوی دولت تدبیر و امید در امسال از 20 پروژه مهم و اثرگذار رونمایی می نماید که می تواند فرایند توسعه برقی کشورمان را سریع تر کند.

6 شهریور 1399

پس لرزه شدید رسانه ای شدن استعفای عارف

پس از رسانه ای شدن استعفای محمدرضا عارف از شورای عالی اصلاح طلبان، حال زمزمه های تعطیلی این شورا به گوش می رسد.

4 شهریور 1399

خبرنگاران ونزوئلا علیه آمریکا در دیوان بین المللی کیفری اقامه دعوا می نماید

نیویورک- خبرنگاران- وزیر خارجه ونزوئلا در واکنش به تصمیم واشنگتن برای تحریم کسانی که در برنامه نفت در برابر غذا به مردم ونزوئلا یاری نمایند، گفت این یک جنایت علیه بشریت است و پرونده آن را به دیوان بین المللی کیفری می فرستیم.

4 شهریور 1399

آغاز دور سوم مذاکرات بغداد-اربیل، تهدید حزب طالبانی به انتخابات زودهنگام در اقلیم

در حالی که هیأت منطقه کردستان عراق برای آغاز سومین دور مذاکرات، امروز وارد بغداد شده، حزب اتحادیه میهنی تهدید کرد که در صورت شکست مذاکرات و اجرای حکم قطع حقوق کارمندان، مشارکت خود در دولت و مجلس منطقه کردستان را به حالت تعلیق درمی...

29 مرداد 1399

قیمت اجاره آپارتمان 80 تا 100 متری در پنج شهر عظیم ایران

اجاره مسکن در تابستان 99 اوضاع عجیبی داشته؛ دولت اعتقاد دارد هر کاری که از دستش بر می آمده انجام داده است. با توجه به پرداخت وام ودیعه مستاجران شاید آنها حق داشته باشند اما اعداد و ارقامی که در بازار جاری هستند بهتر می تواند نشان دهند سال جاری در فصل داغ...

24 مرداد 1399

خبرنگاران همکاری اقتصادی ایران و ونزوئلا، نه به تحریم های آمریکا در کاراییب

تهران- خبرنگاران- به رغم تهدیدات آمریکا بر ایجاد جدایی میان تجارت نفتی میان تهران و کاراکاس، تا کنون چهار نفتکش حامل سوخت ایران با همراهی اسکورت ویژه نیروهای مسلح ونزوئلا در بنادر این کشور پهلو گرفته اند.

16 مرداد 1399

خبرنگاران وزیر بهداشت انگلیس: تهدید کرونا جدی است؛ تظاهرات نکنید

لندن- خبرنگاران- وزیر بهداشت انگلیس نسبت به تداوم تظاهرات مردم این کشور در اعتراض به نژادپرستی و قتل شهروند سیاهپوست به دست پلیس سفید پوست آمریکایی، در میانه بحران کرونا هشدار داد.

16 مرداد 1399

راه اندازی هشتگ برای خاتمه تجاوز عربستان، در شبکه های اجتماعی

یمنی ها با راه اندازی هشتگ در شبکه های اجتماعی تصاویر ویرانی و کشتار زنان و بچه ها را منتشر کردند و با محکومیت عربستان بر سرانجام محاصره تاکید کردند.

16 مرداد 1399

کره شمالی: آمریکا که برای معترضان سگ رها می نماید، حق انتقاد از چین را ندارد

یکی از سخنگویان اداره امور بین الملل حزب حاکم کارگران کره شمالی در بیانیه ای شدیدالحن اعلام نمود، آمریکا که معترضان را با سگ تهدید می نماید، حق انتقاد از حقوق بشر چین را ندارد.

14 مرداد 1399

سوریه دخالت های خارجی در امور داخلی چین را محکوم کرد

وزارت خارجه سوریه با تأیید تصویب لایحه امنیت ملی هنگ کنگ، دخالت های کشورهای غربی و آمریکا در ارتباط با تصویب این قانون را خلاف قوانین بین المللی دانست.

10 مرداد 1399

عضو ارشد دولت انگلیس در اعتراض به تخلف مشاور جانسون استعفا داد

معاون وزیر امور اسکاتلند روز سه شنبه در اعتراض به آنچه تخلف مشاور نخست وزیر انگلیس در دوران قرنطینه نامید از مقام خود کناره گیری و شرح داد که قادر به ادامه همکاری با دولت حامی تخلف نیست.

10 مرداد 1399
تعداد: (92)