اخبار مجلس

کره شمالی: آمریکا که برای معترضان سگ رها می نماید، حق انتقاد از چین را ندارد

یکی از سخنگویان اداره امور بین الملل حزب حاکم کارگران کره شمالی در بیانیه ای شدیدالحن اعلام نمود، آمریکا که معترضان را با سگ تهدید می نماید، حق انتقاد از حقوق بشر چین را ندارد.

14 مرداد 1399

سوریه دخالت های خارجی در امور داخلی چین را محکوم کرد

وزارت خارجه سوریه با تأیید تصویب لایحه امنیت ملی هنگ کنگ، دخالت های کشورهای غربی و آمریکا در ارتباط با تصویب این قانون را خلاف قوانین بین المللی دانست.

10 مرداد 1399

صدور مجوز صادرات 400تن مرغ زنده از مرزهای سیستان وبلوچستان

خبرنگاران/سیستان و بلوچستان سرپرست معاونت هماهنگی امور مالی استانداری سیستان وبلوچستان گفت: بر اساس مصوبات کارگروه تنظیم بازار استان و صدور مجوز کارگروه تنظیم بازار کشور، امکان صادرات 400 تن مرغ زنده به وسیله مرزهای استان اعم از گمرکات رسمی و بازارچه...

8 مرداد 1399

واکنش وزارت علوم به کاهش معافیتهای مالیاتی شرکتهای فناور

مهدی کشمیری در مصاحبه با خبرنگاران، درباره پیش نویس اصلاح قانون مالیات های مستقیم که وزارت اقتصاد در آن پیشنهاد کاهش معافیت های مالیاتی درآمد شرکت های فناور پارک ها و لغو معافیت مالیاتی حقوق کارکنانشان را ارائه داده، شرح داد و گفت: لایحه اصلاح نظام...

22 تیر 1399

خبرنگاران نگهبانان محله در عجب شیر ساماندهی می شوند

مراغه - خبرنگاران - فرماندار عجب شیر بر اتخاذ تدابیر لازم برای جلوگیری از سرقت در این شهرستان تاکید کرد و گفت: در این راستا، نگهبانان محله با همکاری نیروی انتظامی، بخشداران و دهیاران ساماندهی خواهند شد.

20 تیر 1399

آغاز نقشه برداری دیوار تاریخی گرگان

احمد تجری، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان اظهار کرد: تامین اعتبار مطالعه و نقشه برداری این اثر تاریخی یکی از مصوبات سفر دولت تدبیر و امید به گلستان است که طبق برنامه ریزی اجرا شده تا شهریور سال جاری به اتمام خواهد رسید.

11 تیر 1399

دولت برای معین دستمزد کارگران با اعداد بازی می کند

نماینده کارگران در شورای عالی کار با بیان اینکه دولت برای معین دستمزد کارگران با اعداد بازی می کند، گفت: پیشنهاد ما همان عدد 2 میلیون 800 هزار تومان بود.

28 خرداد 1399

خبرنگاران سیستم گرمایشی 50 مدرسه درمیان استانداردسازی شد

بیرجند - خبرنگاران - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی گفت: سیستم گرمایشی 50 مدرسه شهرستان درمیان از مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبی به این شهرستان استانداردسازی شده است.

17 خرداد 1399

تداوم خدمت رسانی کارکنان شهرداری به شهروندان از طریق سیستم دورکاری

معاون شهردار تهران اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی را در قطع زنجیره انتقال کرونا موثر دانست و گفت: در این راستا دورکاری کارکنان شهرداری تهران همچنان ادامه خواهد داشت.

14 خرداد 1399

خبرنگاران بیماری کرونا در البرز تحت کنترل است

کرج - خبرنگاران - استاندار البرز گفت: براساس گزارش های ارایه شده، شیب شیوع بیماری کرونا به واسطه همراهی و همکاری مردم و کوشش های اجرا شده در این استان ملایم شده و بیماری تحت کنترل است ولی تا مهار کامل آن فاصله داریم.

6 خرداد 1399

اسامی همه مقامات مهم کشور که به کرونا مبتلا شدند

مقامات کشورمان و تعدادی از شخصیت های سیاسی این روزها به مانند بسیاری هم میهنان به کرونا مبتلا شده اند.

5 خرداد 1399

مجتمع آموزشی و تفریحی بقیه الله الاعظم(عج) دانشگاه زابل تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

خبرنگاران/سیستان و بلوچستان مدیر روابط عمومی دانشگاه زابل گفت: به استناد مصوبات شورای اطلاع رسانی استان و دستورالعمل های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا در مورد تعطیلی مراکز تجمعی و پر ازدحام، مجتمع آموزشی و تفریحی بقیه الله الاعظم (عج) دانشگاه زابل...

11 اردیبهشت 1399

وزیر کشور: موردی از کرونا در کشور گزارش نشده است

رحمانی فضلی گفت: تا به حال موردی از کرونا در کشور گزارش نشده است، اما با توجه به مراودات با کشور چین امکان ویروس کرونا در کشور وجود دارد.

1 فروردین 1399

بازدید معاون عمرانی سازمان برنامه و بودجه از ساخت بیمارستان 32 تختخوابی فهرج

معاون عمرانی سازمان برنامه و بودجه کشور پس از بازدید پروژ های بیمارستانی در حال ساخت بم، از بیمارستان نیمه تمام 32 تختخوابی فهرج بازدید کرد.

26 اسفند 1398