صدور احکام رتبه بندی برای معلمان کم سابقه تا چند روز آینده

به گزارش مجله شهبازی، وزیر آموزش و پرورش از صدور تعدادی از احکام طرح رتبه بندی معلمان کم سابقه تا چند روز آینده اطلاع داد.

صدور احکام رتبه بندی برای معلمان کم سابقه تا چند روز آینده

یوسف نوری که پیش از این اعلام نموده بود احکام رتبه بندی تا انتها مهر اعلام می شوند؛ این بار در حاشیه نشست با نمایندگان اولیاء و مربیان گفت: پیش بینی می کنیم زمانی که ارسال مدارک معلمان تمام گردد؛ به سرعت آنالیز و اقدامات لازم برای رتبه بندی انجام گردد.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به این که تا دهم مهر همکاران فرهنگی کلیه مدارک لازم برای رتبه بندی را تکمیل نموده اند؛ گفت: ما قول داده بودیم که احکام رتبه بندی را پس از تکمیل مدارک 45 روزه صادر کنیم؛ اما دیدیم هر چه زودتر برای افرادی که مدارکشان پیچیدگی زیادی ندارد و تنها از یک تا سه سال سنوات دارند؛ رتبه بندی را صادر کنیم. برای آن معلمانی که حائز رتبه های آموزشیار معلم و استادیار معلم هستند.

نوری گفت: در مجموع بازنشستگان و افراد تازه استخدام شده، برای 850 هزار نفر احکام رتبه بندی را خواهیم داشت. همکاران من با جدیت در تلاشند تا این احکام رتبه بندی هر چه زودتر به اتمام برسد؛ اما به صورت کلی صدور احکام برای این تعداد از افراد، امری زمانبر است.

خبرنگاران علمی پزشکی آموزش و پرورش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 آبان 1401 بروزرسانی: 1 آبان 1401 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 1432

به "صدور احکام رتبه بندی برای معلمان کم سابقه تا چند روز آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور احکام رتبه بندی برای معلمان کم سابقه تا چند روز آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید