بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

الکاظمی تصمیمش درباره انتخابات را بیان کرد

ایسنا نوشت: نخست وزیر عراق درباره انتخابات پارلمانی زودهنگام گفت که نامزد نمی گردد و باید برای فراهم کردن شرایط مناسب برای برگزاری انتخابات کوشش گردد.

22 مهر 1399

خبرنگاران ساخت هزار کلاس درس دستاورد دولت تدبیر و امید در البرز

کرج- خبرنگاران- مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس البرز اعلام کرد: تا ابتدای سال 99 توسط دولت تدبیر و امید ساخت 100 فضای آموزشی و ورزشی با 1015 کلاس درس در این استان ساخته و افتتاح شده است.

21 مهر 1399

لبنان، ملاقات ظریف با میشل عون در کاخ بعبدا

وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز آدینه در کاخ بعبدا با رئیس جمهوری لبنان ملاقات کرد.

19 مهر 1399

خبرنگاران 161 طرح در اسفراین افتتاح یا کلنگ زنی شد

بجنورد- خبرنگاران- همزمان با نخستین روز از هفته دولت، 161 پروژه عمرانی، تولیدی و خدماتی با صرف پنج هزار و 400 میلیارد ریال به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور استاندار خراسان شمالی در اسفراین افتتاح یا کلنگ زنی شد.

17 مهر 1399

قیمت اجاره آپارتمان 80 تا 100 متری در پنج شهر عظیم ایران

اجاره مسکن در تابستان 99 اوضاع عجیبی داشته؛ دولت اعتقاد دارد هر کاری که از دستش بر می آمده انجام داده است. با توجه به پرداخت وام ودیعه مستاجران شاید آنها حق داشته باشند اما اعداد و ارقامی که در بازار جاری هستند بهتر می تواند نشان دهند سال جاری در فصل داغ...

24 مرداد 1399

ظرفیت اسکان دانشجویان علوم پزشکی تهران در خوابگاه ها 45 درصد افزایش یافت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران ابراز امیدواری کرد که با تکمیل طرح های عمرانی خوابگاهی ظرفیت اسکان دانشجویان این دانشگاه حدود 45 درصد افزایش یابد.

19 مرداد 1399

کاخ یاقوت به موزه تبدیل خواهد شد

شهردار منطقه 13 گفت: در صورت توافق شهرداری و سازمان تامین اجتماعی کاخ یاقوت در داخل پهنه بیمارستان شهید لواسانی تبدیل به موزه خواهد شد.

18 مرداد 1399

پشت پرده احتکار تاکسی های صفر در پارکینگ

ضامنی درباره خبر احتکار 40 دستگاه خودرو تاکسی در برخی از پارکینگ ها توضیحاتی داد.

11 مرداد 1399

مراحل بازسازی آشپزخانه و هزینه آن همراه با تصاویر قبل و بعد

بازسازی آشپزخانه جزئی از بازسازی خانه است که بیشترین هزینه را در بر دارد. به طورکلی با توجه به بودجه کارفرما و میزان بازسازی که انجام می گردد، هزینه بازسازی آشپزخانه برآورد می گردد و در ادامه با توجه به توافقات اجرا شده، بازسازی های مورد نظر انجام می...

18 تیر 1399

ووهان امید جهان برای بازگشت به شرایط عادی را به باد داد!

به دنبال طولانی شدن اپیدمی کروناویروس جدید و اثرات مخرب اقتصادی و اجتماعی آن، بسیار از مردم، صاحبان مشاغل و تولید کنندگان در سراسر جهان، چشم انتظار لغو محدودیت های مربوط به فاصله اجتماعی از سوی مقامات رسمی و بازگشت به شرایط عادی هستند. اما آنچه شرایط...

9 تیر 1399

خوب، بد، دوست داشتنی های کارکردن از هرجا

تعداد زیاد و روبه رشد افرادی که از اتاق های نشیمن، فضاهای کار اشتراکی، و قهوه خانه ها به عنوان دفاتر کار خود استفاده می نمایند، بی سر و صدا در حال بازسازی روش کار و زندگی ما هستند.

22 خرداد 1399

خبرنگاران سیستم گرمایشی 50 مدرسه درمیان استانداردسازی شد

بیرجند - خبرنگاران - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی گفت: سیستم گرمایشی 50 مدرسه شهرستان درمیان از مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبی به این شهرستان استانداردسازی شده است.

17 خرداد 1399

ایده و راه حل بازسازی ساختمان

ایده و راه چاره بازسازی ساختمانبازسازی ساختمان قدیمی ممکن است در بعضی موارد، هزینه های زیادی را تحمیل نماید. گاهی اوقات ساختمانهایی که احتیاج به نوسازی دارند، سریعا باید تعمیر شوند و یا آپارتمان تان به نوسازی دوره ای احتیاج دارد تا با تغییر زمان و احتیاجهای...

13 خرداد 1399

آمریکا 15 فرد و نهاد ایرانی را تحریم کرد

فارس نوشت: وزارت خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه از اعمال تحریم های جدید علیه افراد و نهادهای مرتبط با ایران از جمله ستاد بازسازی عتبات عالیات اطلاع داد.

24 اردیبهشت 1399

سایه کرونا بر مدیریت سیل در خوزستان

مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به نگرانی های موجود به دلیل همزمانی شیوع ویروس کرونا و احتمال وقوع سیلاب در استان، گفت: برنامه ریزی سدهای دز و کرخه، امسال با اولویت مدیریت سیلاب اجرا شده تا ریسک وقوع سیل در پایین دست این رودخانه ها به حداقل...

11 اردیبهشت 1399

مرمت بنای تاریخی مهمانسرای دانشگاه امام علی (ع) درحصار ناصری به خاتمه رسید

شهردار منطقه 11 تهران در آستانه شروع سال نو از انتها پروژه مرمت و پیرایش جداره بنای تاریخی مهمانسرای دانشگاه امام علی (ع) که از سوی اداره زیباسازی این منطقه به مدت 4 ماه در دست انجام بود؛ اطلاع داد.

30 فروردین 1399

مجلس عراق تحریم مسؤولان آمریکایی را خواهان شد

مجلس عراق از مسؤولان این کشور خواست در کنفرانس مالی داووس از ملاقات با مسؤولان آمریکایی خودداری نمایند.

18 اسفند 1398