سلامتی و پزشکی

آزمون به تیم ملی دعوت شد

خبرنگاران : باشگاه زنیت سن پترزبورگ خبر از حضور سردار آزمون در اردوی تیم ملی ایران داد.

14 آذر 1399

خبرنگاران اقدامات بهداشتی در حرم مطهر رضوی با مشارکت ارتش انجام شد

مشهد- خبرنگاران- پنجمین مرحله اقدامات بهداشتی و ضدعفونی اماکن حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) برای مقابله با شیوع کرونا با امکانات نوین قرارگاه منطقه ای نیروی زمینی ارتش در شمال شرق کشور انجام شد.

9 آذر 1399

انتخابات و کرسی های سنا چگونه راستا سیاسی آمریکا را تغییر می دهد؟

در روزهای خاتمهی رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا ترامپ به میشیگان و بایدن به مینه سوتا رفت. در زمان 72 ساعت به خاتمه رقابت ها گردهمایی های فشرده نامزد همچنان در روزهای آینده ادامه دارد.

7 آذر 1399

سخنرانان و عنوان سخنرانی های روز جهانی فلسفه اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، دبیرخانه همایش روز جهانی فلسفه فهرست سخنرانان و عنوان سخنرانی های روز جهانی فلسفه را گفت. این همایش قرار است به همت مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران برگزار شود.

4 آذر 1399

رئیس کنفدراسیون والیبال آسیا انتخاب شد

نشست مجمع انتخاباتی و سالیانه کنفدراسیون والیبال آسیا برگزار و ریتا سوبوو به عنوان نخستین زن در دنیا برای چهار سال آینده رئیس AVC شد.

3 آذر 1399

زندگی 21 میلیون نفر در مناطق ناکارآمد شهری

سیدحسن موسوی چلک رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران در یادداشتی در روزنامه شرق نوشت: نام گذاری روز ها و هفته ها به مناسبت های خاص فرصتی برای سپاسگزاری از افراد و بیان دیدگاه های مرتبط با آن مناسبت است. از جمله این مناسبت ها هفته نیروی انتظامی است که با...

2 آذر 1399

علیرضا دبیر: هر اندازه در فوتبال سرمایه گذاری شده در کشتی هم بشود، سیاسیون درک درستی از ورزش ندارند

گروه استان ها- رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه در فوتبال سرمایه گذاری زیادی می گردد که انتظار داریم در کشتی نیز این سرمایه گذاری انجام گردد گفت: سیاسیون درک صحیحی از ورزش کشور ندارند.

1 آذر 1399

طرز تهیه چند غذای آلمانی لذیذ و ساده

هرکدام از بخش های آلمان غذاهای سنتی مخصوص به خود را دارند. بعضی از غذاها هم در سراسر آلمان از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. این غذاهای خوشمزه بخش مهمی از فرهنگ آلمان را تشکیل می دهند و برای مردم کشور اهمیت زیادی دارند. غذاهای آلمانی عموما بسیار سنگین...

1 آذر 1399

خواص سیب خشک خواص سیب خشک

میوه های خشک روشی آسان و راحت برای رسیدن به دریافت مواد مغذی توصیه شده روزانه هستند. سیب خشک از جمله میوه های پرطرفداری است که می توانید هر روز آنها را مصرف کنید اما آیا خوردن سیب خشک واقعا سالم است؟ و آیا خواص سیب خشک برای رفاه عمومی بدن شما مفید است؟

30 آبان 1399

تست روانشناسی شخصیت با چند تصویر

این تست را انجام دهید، اما آن را چندان جدی نگیرید. چرا که این تصاویر به شما یک تصویر کامل روانشناختی از شخصیتتان ارائه نمی دهند و صرفا بعضی از اطلاعات مربوط به شخصیتتان را به شما ارائه می دهند که باید آن ها را در نظر بگیرید.

28 آبان 1399

این خوراکی ها برای کاهش درد مفصلی مفید است

خبرنگاران :سبک جدید زندگی، عدم توجه افراد به نوع مواد غذایی مصرفی و نداشتن فعالیت بدنی موجب می شود مفصل ضعیف شده و مسائل درد مفاصل آغاز شود.

27 آبان 1399

راز هایی که کمک می کنند عمری طولانی داشته باشید

رسیدن سن به صد سالگی، این عدد سه رقمی، کار چندان دشواری نیست. اگر می خواهید عمری صد ساله داشته باشید، این مطلب را بخوانید.

25 آبان 1399

برگزاری جشنواره ملی فیلم کوتاه مهر سلامت در آبان

دومین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه مهر سلامت با هدف ترویج فرهنگ خیر در حوزه سلامت و پیوند میان سینماگران و خیرین آبان برگزار می گردد.

22 آبان 1399

خبرنگاران بیش از هفت هزار بازدید از اصناف بیجار انجام شد

سنندج - خبرنگاران - ریس شبکه بهداشت و درمان بیجار گفت: هفت هزار و 652 بازدید از اصناف و کسبه شهرستان در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی ویژه کرونا در نیمه نخست سال جاری انجام شده است.

20 آبان 1399

11 نقطه باورنکردنی در بدن که محل زندگی باکتری ها هستند

بدن انسان مملو از میکروب است . این شاید خبر خوبی نباشد، اما حقیقت این است که بسیاری از این موجودات کوچک، برای سلامتی ما مفید هستند. باکتری ها فراوان ترین نوع میکروب ها هستند که بدن ما، در کنار ویروس ها، قارچ ها و آرکی باکتری ها (نوعی ارگانیسم تک سلولی)،...

20 آبان 1399

871 فیلم مستند متقاضی شرکت در جشنواره سینما حقیقت

خبرگزاری خبرنگاران- با سرانجام مهلت ثبت نام روی وب سایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، 871 فیلم مستند متقاضی شرکت در بخش های رقابت ملی چهاردهمین دوره جشنواره سینماحقیقت شدند.

19 آبان 1399

آنالیز تخصصی دستورالعمل ساماندهی بسترها و فروشگاه های اینترنتی

در نشست اخیر کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق بازرگانی ایران محمدرضا طلایی رئیس کمیسیون در ابتدای گزارشی از جلسه کمیسیون های تخصصی اتاق ایران در اختیار اعضا قرار داد. دستور کار اصلی جلسه کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران آنالیز دستورالعمل...

18 آبان 1399

کرونا دهان و دندان را هم درگیر می کند؟

خبرنگاران : دندانپزشکان معتقدند عوارض کرونا دامنگیر بهداشت و سلامت دهان و دندان افراد نیز شده است.

18 آبان 1399

خبرنگاران مراسم عمره در عربستان از سرگرفته شد

تهران - خبرنگاران - عربستان سعودی شنبه شب بیان نمود که برگزاری مراسم عمره از شب شنبه -یکشنبه به وقت مکه مکرمه به صورت تدریجی ازسر گرفته می گردد.

17 آبان 1399

5 داروی طبیعی برای درمان آلرژی

سالانه میلیون ها نفر از آلرژی رنج می برند و با مصرف دارو هایی که اغلب عوارض جانبی دارند، به طور موقت تسکین می یابند.

16 آبان 1399
تعداد: (161)