همایشها و نمایشگاه ها

مجلس در حال آنالیز و تدوین طرح ایجاد سازمان توسعه و عمران روستایی

خبرنگاران/مرکزی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: تدوین طرح ایجاد سازمان توسعه و عمران روستایی در مجلس شورای اسلامی شروع شده و در حال رسیدگی است.

15 شهریور 1399

زور کرونا به نمایشگاه کتاب فرانکفورت نرسید

آن طور که مسئولان برگزاری نمایشگاه کتاب فرانکفورت اعلام نموده اند: این رویداد مهم فرهنگی از چهاردهم تا هجدهم ماه اکتبر امسال به شیوه ای جدید برگزار خواهد شد.

11 مرداد 1399

ووهان امید جهان برای بازگشت به شرایط عادی را به باد داد!

به دنبال طولانی شدن اپیدمی کروناویروس جدید و اثرات مخرب اقتصادی و اجتماعی آن، بسیار از مردم، صاحبان مشاغل و تولید کنندگان در سراسر جهان، چشم انتظار لغو محدودیت های مربوط به فاصله اجتماعی از سوی مقامات رسمی و بازگشت به شرایط عادی هستند. اما آنچه شرایط...

9 تیر 1399

گزارش عملکرد پایگاه استنادی علوم دنیا اسلام درباره کرونا ارائه شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، محمد جواد دهقانی سرپرست پایگاه استنادی علوم دنیا اسلام I.S.C در نامه ای خطاب به سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گزارشی از عملکرد این مرکز علمی در زمینه بیماری کرونا ارائه کرد.

27 خرداد 1399

خبرنگاران کاهش 43 درصدی نفت خام آمریکا برای تحویل در ماه ژوئن

تهران- خبرنگاران- منابع خبری گزارش دادند که قیمت نفت خام آمریکا برای تحویل در ماه ژوئن با 43.4 درصد کاهش به بشکه ای 11.57 دلار رسید.

26 خرداد 1399

خوب، بد، دوست داشتنی های کارکردن از هرجا

تعداد زیاد و روبه رشد افرادی که از اتاق های نشیمن، فضاهای کار اشتراکی، و قهوه خانه ها به عنوان دفاتر کار خود استفاده می نمایند، بی سر و صدا در حال بازسازی روش کار و زندگی ما هستند.

22 خرداد 1399

صحنه آرایی دل به چاپ پنجم رسید، تصمیمی برای برگزاری یا لغو نمایشگاه کتاب گرفته نشده است

انتشار کتاب صحنه آرایی دل مجموعه بیانات رهبر انقلاب درباره فضیلت دعا، از جمله رویداد های ادبی هفته گذشته بود.

21 خرداد 1399

ذاکریان: ایران موارد تخلف آمریکا را به دیوان بین المللی دادگستری گزارش دهد

یک کارشناس مسایل بین الملل گفت: ایران باید موارد تخلف آمریکا در نقض رای دیوان بین المللی دادگستری را به دبیرخانه این دیوان و سایر نهادها و سازمان های بین المللی ذی صلاح از جمله صندوق بین المللی پول و بانک جهانی گزارش دهد.

12 خرداد 1399

خبرنگاران بیماری کرونا در البرز تحت کنترل است

کرج - خبرنگاران - استاندار البرز گفت: براساس گزارش های ارایه شده، شیب شیوع بیماری کرونا به واسطه همراهی و همکاری مردم و کوشش های اجرا شده در این استان ملایم شده و بیماری تحت کنترل است ولی تا مهار کامل آن فاصله داریم.

6 خرداد 1399

کنفرانس بین المللی توماس کوهن برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، کنفرانس بین المللی توماس کوهن در روزهای 23 و 24 مه 2022 در مونترال- کانادا برگزار می گردد.

22 اردیبهشت 1399

گمرکات جلوی واردات کالاهای گروه 4 در سال 99 را بگیرند

وزیر امور مالی و دارایی، از گمرکات خواست که مانع واردات کالاهای گروه 4 در سال 99 شوند.

21 اردیبهشت 1399

آمریکا و کانادا تهدید به اعمال تعرفه بر نفت عربستان و روسیه کردند

خبرگزاری خبرنگاران- به دنبال برگزار نشدن نشست فوری اوپک پلاس برای توافق میان روسیه و عربستان به منظور کاهش فراوری، آمریکا و کانادا تهدید به اعمال تعرفه بر نفت عربستان و روسیه کردند.

5 اردیبهشت 1399

محمود خیامی؛ شریک موسس ایران خودرو و پدر خودروسازی ایران

ابتدا با برادرش مکانیکی داشتند ولی با نبوغ ذاتی و به لطف شرایط مساعد زمان، پیروز شدند اولین خودروی سواری را در ایران تولید کنند. سنگ بنایی که او گذاشت تا امروز ادامه یافته و ما آن را با نام ایران خودرو می شناسیم. در ادامه با زندگینامه محمود خیامی شریک...

31 فروردین 1399

برادرانی که به داد سفال سفید رسیدند، همه چیز در مورد قابچی ها

خبرنگاران، گروه استان ها - حسن عبدالهی: آدمی همواره در پی خلق آثاری بوده تا نشانی از ذوق و قریحه و نگاه وی به زندگی باشد، این آفرینش گاه در قالب نقش های ابتدایی زغالی بر تن برهنه دیوار غارها در دل کوه ها شکل گرفته و گاه در قبای زیورآلات دست سازی نمود یافته...

28 فروردین 1399

موزه ملی توکیو ، کرونا بالای سر شاهکار ون گوگ

گالری ملی لندن گفت نمایشگاهی را که قرار بود با امانت دادن آثار این گالری در ژاپن برگزار گردد، به دلیل تعطیل شدن موسسات هنری ژاپن به تعویق می اندازد.

25 فروردین 1399

پاسخ معاون ظریف به وزیر امور خارجه عربستان:دیگران را بخاطر اشتباه خودتان سرزنش نکنید

معاون امور حقوقی و بین المللی وزیر امور خارجه کشورمان، در سخنرانی خود در کنفرانس خلع سلاح به سیاستهای یک جانبه آمریکا،عدم اجرای تعهدات آن کشور ذیل برجام و اقدامات بدخواهانه آمریکا بشدت اعتراض کرد.

24 فروردین 1399

برپایی غرفه سازمان میراث فرهنگی در نمایشگاه مطبوعات

غرفه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات میزبان علاقه مندان و بازدیدکنندگان است. لازم به ذکر است، از میان بازدیدکنندگان غرفه سازمان میراث فرهنگی، به قید قرعه هدایای صنایع دستی به...

9 فروردین 1399

رویداد شتاب(استارت آپی) محصولات خرما در بندرعباس برگزار می گردد

خبرنگاران/هرمزگان رئیس اداره پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان از برگزاری رویداد شتاب(استارت آپی) محصولات خرما در بندرعباس خبرداد.

5 فروردین 1399

ویسی قرارداد بست، معارفه شد و پیکان را تمرین داد

عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از امضای قراردادش در محل تمرین به بازیکنان معرفی گردید و سپس تمرینات را زیر نظر گرفت.

3 فروردین 1399

مجلس عراق تحریم مسؤولان آمریکایی را خواهان شد

مجلس عراق از مسؤولان این کشور خواست در کنفرانس مالی داووس از ملاقات با مسؤولان آمریکایی خودداری نمایند.

18 اسفند 1398