همایشها و نمایشگاه ها

کاخ سفید: از روسیه برای حضور در نشست ماه آینده در لندن دعوت شده است

سخنگوی کاخ سفید اطلاع داد که از روسیه برای حضور در نشست ماه آینده در لندن که با حضور رئیس جمهور آمریکا برگزار می گردد، دعوت بعمل آمده است.

19 خرداد 1400

عجیب ترین خودکشی در تاریخ آمریکا

دوایر بلافاصله لوله اسلحه را در دهانش گذاشت و قبل از آنکه کسی عکس العملی نشان دهد صدای شلیک بلند شد. باورکردنی نبود، اما کسانی که آن روز به دفتر سیاستمدار حرفه ای آمده بودند در واقع شاهدان یکی از عجیب ترین خودکشی های تاریخ آمریکا شدند.

23 اردیبهشت 1400

درخواست وزرای خارجه اروپا برای خروج مزدوران خارجی از لیبی

روز پنجشنبه وزرای سه کشور اروپایی سفر مشترکی را به لیبی برای رایزنی درباره اوضاع این کشور شمال آفریقا انجام دادند.

24 فروردین 1400

مجتمع ربع رشیدی یادگاری از قرون و اعصار علم و دانایی است

ایسنا/ براساس سخنان رئیس دانشگاه تبریز، مجتمع ربع رشیدی یادگاری از قرون و اعصار علم و دانایی است.

18 فروردین 1400

روز جهانی زبان مادری، فرصتی برای کوشش جهت حفظ اصالت فرهنگی

علت اهمیت روز جهانی زبان مادرییونسکو به عنوان سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد که یک سازمان تخصصی بوده. هدف آن یاری به ایجاد صلح، ریشه کن کردن فقر، توسعه پایدار و تبادل نظر بین فرهنگی با استفاده از آموزش، علوم، فرهنگ، ارتباطات و اطلاعات...

27 اسفند 1399

رویکرد اتاق های بازرگانی به تدوین برنامه هفتم توسعه، بنیادین و اساسی باشد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران ضمن بازدید از اتاق اصفهان و گفت وگو با رئیس و جمعی از اعضای هیئت نمایندگان این اتاق، توصیه هایی برای عملکرد آینده اتاق اصفهان و سایر اتاق های بازرگانی عنوان کرد.

12 دی 1399

اتحادیه اروپا: طالبان فرصت حضور در کنفرانس ژنو را از دست داد

سفیر اتحادیه اروپا در افغانستان گفت که طالبان می توانست در کنفرانس ژنو برای افغانستان مشارکت کند اما اکنون این فرصت را از دست داد.

24 آذر 1399

طی 44 روز درگیریِ قره باغ، با پوتین در تماس بودیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری تاس، نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان امروز چهارشنبه از نقش ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در انتها دادن به درگیری ها در منطقه قره باغ قدردانی کرد.

20 آذر 1399

تمدید دوباره ممنوعیت فعالیت برخی صنوف در پایتخت

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از تمدید دوباره محدودیت های کرونایی و ممنوعیت فعالیت برخی صنوف تا پایان هفته خبر داد.

14 آذر 1399

سخنرانان و عنوان سخنرانی های روز جهانی فلسفه اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، دبیرخانه همایش روز جهانی فلسفه فهرست سخنرانان و عنوان سخنرانی های روز جهانی فلسفه را گفت. این همایش قرار است به همت مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران برگزار شود.

4 آذر 1399

تاکید بر لزوم گسترش روابط فرهنگی ایران و برزیل

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، تاکید بر لزوم گسترش روابط فرهنگی ایران و برزیل صورت گرفت.

12 آبان 1399

کاهش بی سابقه فاصله ترامپ و بایدن

نتایج جدیدترین نظرسنجی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نشان می دهد که پس از گردهمایی مجازی جمهوری خواستار، ترامپ فاصله خود را با بایدن کاهش داده است.

25 مهر 1399

خبرنگاران 85 عنوان مقاله به همایش ملی سامانه های سطوح آبگیر باران ارسال شد

تبریز - خبرنگاران - دبیر اجرایی نهمین همایش ملی سامانه های سطوح آبگیر باران از ارسال 85 عنوان مقاله به دبیرخانه این همایش اطلاع داد.

23 مهر 1399

خبرنگاران 161 طرح در اسفراین افتتاح یا کلنگ زنی شد

بجنورد- خبرنگاران- همزمان با نخستین روز از هفته دولت، 161 پروژه عمرانی، تولیدی و خدماتی با صرف پنج هزار و 400 میلیارد ریال به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور استاندار خراسان شمالی در اسفراین افتتاح یا کلنگ زنی شد.

17 مهر 1399

ترامپ: حضور ما در عراق برای مقابله با ایران است

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در یک نشست خبری با حضور مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق که به واشنگتن سفر کرده مدعی شد هدف حضور نیروهای کشورش در عراق مقابله با ایران است.

16 مهر 1399

تیراندازی بیرون کاخ سفید، ترامپ کنفرانس مطبوعاتی را ترک کرد

ایسنا نوشت: به دنبال وقوع تیراندازی بیرون از کاخ سفید، رئیس جمهور آمریکا تنها لحظاتی پس از شروع کنفرانس مطبوعاتی خود آن را ترک کرد.

11 مهر 1399

مجلس در حال آنالیز و تدوین طرح ایجاد سازمان توسعه و عمران روستایی

خبرنگاران/مرکزی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: تدوین طرح ایجاد سازمان توسعه و عمران روستایی در مجلس شورای اسلامی شروع شده و در حال رسیدگی است.

15 شهریور 1399

زور کرونا به نمایشگاه کتاب فرانکفورت نرسید

آن طور که مسئولان برگزاری نمایشگاه کتاب فرانکفورت اعلام نموده اند: این رویداد مهم فرهنگی از چهاردهم تا هجدهم ماه اکتبر امسال به شیوه ای جدید برگزار خواهد شد.

11 مرداد 1399

ووهان امید جهان برای بازگشت به شرایط عادی را به باد داد!

به دنبال طولانی شدن اپیدمی کروناویروس جدید و اثرات مخرب اقتصادی و اجتماعی آن، بسیار از مردم، صاحبان مشاغل و تولید کنندگان در سراسر جهان، چشم انتظار لغو محدودیت های مربوط به فاصله اجتماعی از سوی مقامات رسمی و بازگشت به شرایط عادی هستند. اما آنچه شرایط...

9 تیر 1399
تعداد: (37)