کانوی دونفره بانوان مسافر انتخابی المپیک تایلند شد

به گزارش مجله شهبازی، در جلسه کمیته فنی آبهای آرام در مورد اعزام چهار ماده دیگر پس از تست انتخابی امروز تصمیم گیری شد.

کانوی دونفره بانوان مسافر انتخابی المپیک تایلند شد

با تور تایلند از زیباترین کشور جنوب شرقی آسیا دیدن کنید و شهرهای زیبای بانکوک، پوکت و پاتایا را ببینید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، جلسه کمیته فنی آبهای آرام امروز با حضور علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی به صورت آنلاین برگزار گردید.

در این جلسه با اشاره به چهار ماده تست انتخابی و تحلیل نتایج آن، کمیته فنی آبهای آرام تصمیم گرفت قایق دونفره پریسا محمدزاده و آتنا رئوفی باتوجه به کسب سهمیه چین و ازبکستان و عدم حضور کره شاقتصادی در المپیک در کانوی دونفره 5 متر بانوان به تایلند اعزام شوند.

بر این اساس با تصمیم کمیته فنی آبهای آرام علی آقامیرزایی، عادل مجللی، هدیه کاظمی، پریسا محمدزاده و آتنا رئوفی نمایندگان ایران در مسابقات کسب سهمیه المپیک تایلند خواهند بود.

رئیس فدراسیون قایقرانی در این جلسه گفت: خدا را شکر همه کوشش ها صورت گرفته و توانایی این را داریم که همه نفرات را به مسابقات اعزام کنیم اما با تصمیم کمیته فنی نفراتی که شانس کسب سهمیه دارند به مسابقات اعزام خواهند شد.

علیرضا سهرابیان با اشاره به تصمیمات کمیته فنی اظهار کرد: برای اولین بار اعزام قایقرانان به مسابقات را منوط به تصمیم کمیته فنی کردیم. این چندمین جلسه کمیته فنی برای اعزام به مسابقات انتخابی المپیک است.

وی ادامه داد: بهتر است در این شرایط اقتصادی سخت، در عین حالی که از نظر بودجه مسئله ای نداریم، ورزشکارانی که با نظر کمیته فنی شانس کسب سهمیه دارند اعزام خواهند شد و امیدوار به کسب سهمیه هستیم. کمیته فنی خواست که چند مرحله تست انجام گردد و انجام شد.

رئیس فدراسیون قایقرانی همچنین گفت: منطق و عقل حکم می نماید که بودجه ای که در اختیار داریم را در جای مهم هزینه کنیم. ما می توانیم کارهای مهمی انجام دهیم و با نظر کمیته فنی بهترین ها در موادی که شانس کسب سهمیه داریم به مسابقات اعزام می شوند.

در این جلسه کمیته فنی آبهای آرام علیرضا سهرابیان رئیس، کتایون اشرف نائب رئیس بانوان، محمود ساویز، الیاس اقلیمی، محسن میلاد، مسعود میرسعیدی و الهه خوارزمی اعضای کمیته فنی و ایرج اقلیمی، مهسا مجللی و ایمان پورعزیز مربیان تیم ملی حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 827

به "کانوی دونفره بانوان مسافر انتخابی المپیک تایلند شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانوی دونفره بانوان مسافر انتخابی المپیک تایلند شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید