دعوت رئیس علوم پزشکی اهواز از مردم برای شتاب در واکسیناسیون

به گزارش مجله شهبازی، خبرنگاران/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در پیامی خطاب به مردم خوزستان گفت: برای تزریق واکسن شتاب کنید و دوستان و همسایگان تان را هم ترغیب به دریافت واکسن کنید.

دعوت رئیس علوم پزشکی اهواز از مردم برای شتاب در واکسیناسیون

به گزارش خبرنگاران، دکتر فرهاد ابول نژادیان در پیامی عموم خوزستانی ها را دعوت به مشارکت بیشتر در واکسیناسیون کرد. در این پیام آمده است:

هم استانی های ارجمند، مردم شریف استان خوستان با سلام و ادای احترام

اینک که بعد از روزها مقاومت، صبوری و مراعات اصول بهداشتی به کمک خدا پیک سهمگین دلتا در کشور و استان مان شروع به فروکش نموده و در زمینه تامین واکسن هم گشایش های خوبی اجرا شده، فرصت مغتنمی به دست آمده تا با واکسیناسیون همگانی و سریع، از جامعه در برابر امواج محتمل بعدی جلوگیری کرد.

باید آگاه باشیم در کنترل پاندمی هیچ ابزاری موثرتر از واکسیناسیون نیست و در پیک اخیر هم واکسن ها جان بسکمک از هم وطنان مان را نجات دادند و متاسفانه اغلب موارد فوت در عزیزانی بود که واکسن دریافت ننموده بودند.

موفقیت در قطع زنجیره انتقال ویروس منوط به سرعت و پوشش بالای واکسیناسیون در جامعه دارد و زمانی حاصل می شود که جمعیت قابل توجهی در فاصله کوتاهی واکسن دریافت کنند. لذا تاخیر در مراجعه و اقدام برای تزریق واکسن مانعی برای ایجاد ایمنی عمومی و نه تنها به خطر انداختن سلامت خود که برای سلامت سایرین هم خطرساز خواهد بود.

از همه هم استانی های عزیز که تا به امروز واکسن دریافت ننموده اند درخواست دارم بدون هیچگونه تاخیری، برای دریافت واکسن شتاب کنند و همچنین با ترغیب خانواده، همسایگان، دوستان و آشنایان خود به دریافت واکسن به مهار موج های بعدی کرونا کمک کنند و مسئولیت اجتماعی خود در این بحران را به بهترین شکل به انجام برسانند.

دکتر فرهاد ابول نژادیان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 مهر 1400 بروزرسانی: 4 مهر 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 1082

به "دعوت رئیس علوم پزشکی اهواز از مردم برای شتاب در واکسیناسیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت رئیس علوم پزشکی اهواز از مردم برای شتاب در واکسیناسیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید