به نظر می رسد وداع دیاباته با آبی پوشان قطعی باشد

به گزارش مجله شهبازی، حدود دو هفته از مهلت نهایی دیاباته به باشگاه استقلال جهت پرداخت مطالباتش گذشته و به نظر می رسد که باید جدایی او را از جمع آبی پوشان پایتخت قطعی بدانیم.

به نظر می رسد وداع دیاباته با آبی پوشان قطعی باشد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران، باشگاه استقلال این روزها حال و روز خوبی ندارد. یکی از دغدغه های اصلی طرفداران استقلال در این روزها ماندن دیاباته و میلیچ است.

با این حال ظاهراً جدایی دیاباته از استقلال عملا قطعی شده چراکه در دوره مدیریت سعادتمند نسبت به ماندن این دو بازیکن بی توجهی اجرا شده است. دیاباته طی نامه ای رسمی در تاریخ 15 شهریور، 30 شهریور را به عنوان مهلت نهایی جهت پرداخت مطالباتش اعلام نموده بود که این امر با بی توجهی سعادتمند همراه شده است.

از 105 هزار دلاری که باید در سه ماه اخیر به دیاباته طبق قرارداد فصل جدیدش پرداخت می شد، تنها 10 هزار دلار به او پرداخت شده است و تقریبا دو هفته هم از مهلت نهایی پرداخت مطالبات این بازیکن هم گذشته است.

از طرفی حدود تنها یک چهارم از کل مطالبات دیاباته تا به امروز به او پرداخت شده است و در نتیجه این بازیکن براحتی می تواند به صورت یک طرفه قراردادش را با استقلال فسخ کند.

در مورد میلیچ هم با ماجرای مشابهی روبه رو هستیم. میلیچ تا 22 مهر به باشگاه فرصت داده تا مطالباتش پرداخت گردد. چیزی حدود 180 هزار دلار از مطالبات او هم باقی مانده است و با توجه به حجم بدهی های خارجی باشگاه استقلال، بعید است آبی ها بتوانند پول او را تهیه و پرداخت نمایند.

معین نیست احمد سعادتمند مدیرعامل وقت آبی ها که بارها گفته بود نمی گذارد حتی یک آجر از این باشگاه کم گردد، چرا نسبت به مهلت نهایی دیاباته بی توجه بوده و حالا مدیران فعلی استقلال باید چه کاری انجام دهند تا دیاباته در این تیم بماند؟ ظاهرا داستان دیاباته و استقلال به خاتمه خود رسیده و این مهاجم ارزشمند فصل آینده در جمع آبی پوشان پایتخت نخواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 30 آذر 1399 بروزرسانی: 30 آذر 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 608

به "به نظر می رسد وداع دیاباته با آبی پوشان قطعی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به نظر می رسد وداع دیاباته با آبی پوشان قطعی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید