یزدی: استعفا نکردم، اما دلخوری هم ندارم، برای فکری آرزوی موفقیت می کنم

به گزارش مجله شهبازی، سرمربی پیشین نفت مسجدسلیمان گفت که از سمت خود استعفا نکرده اما با این حال دلخوری از مدیران این باشگاه بابت انتخاب سرمربی جدید ندارد.

یزدی: استعفا نکردم، اما دلخوری هم ندارم، برای فکری آرزوی موفقیت می کنم

داریوش یزدی درباره اینکه بدون استعفا از سرمربیگری نفت مسجدسلیمان از این تیم جدا شد، به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: برای نفت آرزوی پیروزیت می کنم. استعفایی در کار نبوده، اما دوستان برای تیم مربی معین کردند. همانطور که مرا با یک امضا آوردند، مربی دیگری با یک امضا آمده و فکری از دوستان خوب من است. برای او و نفت مسجدسلیمان آرزو می کنم که در ادامه مسابقات پیروز باشند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان دلخور است یا خیر، توضیح داد: اصلاً دلخوری وجود ندارد. نه آن روزی که به نفت مسجدسلیمان آمدم خیلی مسرور بودم، نه امروز خیلی ناراحت هستم. نفت تیم زادگاه و محبوب من است و برای آن آرزوی پیروزیت و سربلندی دارم. امید بسیاری از مردم به پیروزیت تیم نفت مسجدسلیمان است.

سرمربی پیشین نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که آیا نفتی ها در ادامه مسابقات می توانند به نیمه بالایی جدول لیگ برتر فوتبال بازگردند یا خیر، اعلام نمود: نمی توانم در این باره اظهار نظر کنم و امیدوارم اتفاقات خوبی برای نفت رخ دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 861

به "یزدی: استعفا نکردم، اما دلخوری هم ندارم، برای فکری آرزوی موفقیت می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یزدی: استعفا نکردم، اما دلخوری هم ندارم، برای فکری آرزوی موفقیت می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید