حرف های جنجالی سرمربی نفت علیه افشین پیروانی

به گزارش مجله شهبازی، رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان بعد از شکست تیمش مقابل پرسپولیس گفت: به هر دو تیم خسته نباشید می گویم. نمی گردد بگویم شرمسار شدیم. اگر بازی را باختیم، اما به خودمان افتخار می کنیم. همواره احترام قائل بودیم، اما یکسری بحث ها در باب انتقاد است. بچه های ما امروز بازی عالی انجام دادند. گل او را زدیم، اما دفاع نکردیم. حتی می توانستیم گل دوم را بزنیم.

حرف های جنجالی سرمربی نفت علیه افشین پیروانی

وی اضافه نمود: ما با برد به رختکن رفتیم، اما دقیقا همان جایی که با بچه ها حرف زدیم، اما از همان جا گل خوردیم. کارت زرد اول میلاد را نباید به او می دادند، اما ما 10 نفره شدیم. مقابل پرسپولیس 11 نفره بازی کردن هم سخت است چه برسد به اینکه 10 نفره شوید. با این وجود باز می شد به بازی برگردیم، اما متاسفانه صحنه محرز پنالتی را داور چشم پوشی کرد. چند موضوع وجود دارد؛ خلیفه سلطان به عنوان ناظر بازی که نظم را رعایت می کرد باید برای هر دو تیم این کار را انجام می داد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان، مطرح نمود: اگر ما در استادیوم آزادی مقابل استقلال یا پرسپولیس بازی می کردیم آیا اگر به ناظر می گفتیم چمن بلند است ناظر جرات داشت میزبان را مجاب کند که چمن را کوتاه کند؟ ما میزبان هستیم در این شرایط میزبانی می کنیم. چمن ما ایرادی ندارد. کجای فوتبال مدیر تیم مقابل اجازه پیدا می نماید به رختکن داوران برود و آن ها را تحت فشار بگذارد؟

مهاجری ادامه داد: خلیفه سلطان شما که ادعا می کنید نظم دارید و 3 روز به ما سخت گیری می کنید چرا اجازه دادی پیروانی به رختکن داوران برود و آن ها را تحت فشار بگذارد؟ چه کسی باید از حق تیم ما دفاع کند؟ به بازیکنانم فوتبال آموزش می دهم و مردانه بازی کردن را به آن ها یاد می دهم. امروز بچه ها با همه وجود از شهر و تیم دفاع کردند. امروز از ما 2 امتیاز را دزدیدند و این سخت است.

وی گفت: پرسپولیس تیم شایسته ای است، اما ما این تیم را مدیریت نموده و گل زدیم. حتی می شد باز هم گل بزنیم، اما فشاری که به داور وارد شد باعث شد تا 50 دقیقه 10 نفره بازی کنیم. ما 10 نفره خلق موقعیت کردیم، اما این حاصلش می گردد. به بازیکنانم خسته نباشید می گویم. لیگ ادامه دارد. به نظر من گل دومی که پرسپولیس زد گفتند از آفساید بیرون آمده و حتی از دستش یاری گرفته است. مگر ما چقدر تحمل داریم؟ بازی با استقلال روی رنجبری پنالتی شد، اما نگرفتند و ما اعتراضی نکردیم. خیلی برای فدراسیون فوتبال متاسفم. به داور چهارم اعتراض کردیم گفت من صحنه را دیدم، اما هدست ندارم تا به داور وسط بگویم!

سرمربی نفت مسجدسلیمان اعلام کرد: ما در حداقل ها ماندیم بعد در پی حرفه ای شدن هستیم. فوتبال ما جزیره ای اداره می گردد. یاری داور ویدیویی را می گویند سخت است، اما آیا هدست هم سخت است؟ به خلیفه سلطان گفتم نگران چهارتا فحاشی تماشاگران نباشید بلکه عواملی که باعث فحاشی می گردد را درست کنید. این شهر مظلوم و تحت فشار است، اما این جوری نباید ما را تحت فشار ببرند. لیگ برای ما ادامه دارد. ما نیامدیم قهرمان شویم بلکه در پی بازی کردن هستیم. اتفاقی نیفتاده، اما انتظار داریم مسئولان از ما دفاع نمایند. اگر حمایت نگردد در شهر خود ما را تحت فشار می گذارند. امیدوارم روزی برسد که تیم هایی مثل ما از حق شان دفاع نمایند. به تیم برنده تبریک می گویم، اما ما بازنده نبودیم.

منبع: فرارو
انتشار: 22 شهریور 1401 بروزرسانی: 22 شهریور 1401 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 1412

به "حرف های جنجالی سرمربی نفت علیه افشین پیروانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف های جنجالی سرمربی نفت علیه افشین پیروانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید