پابرجا بودن محدودیت سفرهای جاده ای و جریمه متخلفان

به گزارش مجله شهبازی، معاون مرکز مدیریت راه های کشور گفت: محدودیت ها همچنان برای انجام سفرهای بین استانی و بین شهری ادامه دارد و متخلفان بر اساس مصوبات ملی و استانی ستاد ملی مقابله با کرونا جریمه می شوند.

پابرجا بودن محدودیت سفرهای جاده ای و جریمه متخلفان

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، اواخر آبان ماه، ستاد ملی مقابله با کرونا تصویب کرد که محدودیت های جدیدی برای مدت دو هفته از تعطیلی مشاغل و ادارات مختلف تا محدودیت های تردد شبانه و تردد بین استانی و بین شهری جاده ای را اعمال کرد اما پس از گذشت دو هفته دوباره این محدودیت ها ادامه پیدا کرد و به عنوان مثال اگر یک راننده با پلاک غیر بومی از استان های قرمز و نارجی عبور کند جریمه خواهد شد.

مژگان جلیلیان -معاون مرکز مدیریت راه های کشور- در این باره اظهار کرد: بر اساس آن چیزی که تا کنون ابلاغ شده است، محدودیت های تردد جاده ای بین شهری و بین استانی همچنان ادامه دارد و در این صورت رانندگان متخلف قطعا جریمه خواهند شد.

وی با بیان اینکه اگر راننده ای با ماشین شخصی از استان قرمز یا نارجی خارج شده یا به آن وارد گردد بر اساس مصوبات و ابلاغ های انجام شده قطعا جریمه خواهد شد، ادامه داد: به عنوان مثال اگر یک راننده با پلاک تهران از استان های شمالی به مقصد پایتخت حرکت کند چندین دوربین منتخب که البته عمدتا در ورودی و خروجی شهرها و استان هاست، او را جریمه می نمایند و در واقع این راننده در چندین مرحله جریمه خواهد شد.

معاون مرکز مدیریت راه های کشور ادامه داد: مردم حتی الامکان از سفرهای بین شهری خودداری نمایند و در این ایام از وسیله نقلیه شخصی برای سفرهای جاده ای استفاده ننمایند. اگر سفر ضروری پیش آمد نهایتا می توانند با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی سفر خود را با وسائل حمل و نقل عمومی انجام دهند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 18 دی 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 646

به "پابرجا بودن محدودیت سفرهای جاده ای و جریمه متخلفان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پابرجا بودن محدودیت سفرهای جاده ای و جریمه متخلفان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید