مجری تلویزیون: بعد از 20 سال باید در خانه باشم!

به گزارش مجله شهبازی، بهمن هاشمی مجری صدا و سیما با اشاره به اینکه 25 سال سابقه اجرا دارد اعلام کرد: پیشکسوت های صدا و سیما به راحتی کنار گذاشته می شوند.

مجری تلویزیون: بعد از 20 سال باید در خانه باشم!

جهت دریافت خدمات پتینه سقف منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

خبرگزاری مهر: بهمن هاشمی مجری، گوینده و دوبلور درباره فعالیت های این روزهای خود و اینکه چرا به عنوان مجری در سیما حضور ندارد گفت: توافقات ما برای اجرا کمتر شده و از طرفی هم مجریان جوان بیشتری به سازمان ورود نموده اند. وی ادامه داد: البته هر کسی مخاطب خود را دارد و تلویزیون هم می تواند در برنامه های روتین از مجری هایی که باسابقه هستند به صورت یک روز در هفته بهره بگیرد؛ برنامه های روتینی که محتوا در آنها تغییر نمی نماید ولی مجری می تواند هر از گاهی تغییر کند تا یک نفر 300 روز در سال برنامه اجرا نکند. این مجری صداوسیما درباره برنامه تبلیغاتی کوتاه خود در تلویزیون نیز اظهار کرد: من این روزها در بخش مشارکتی در سازمان فعالیت دارم و در حوزه معرفی محصولات کار می کنم، به هر حال ژانر کاری من سرگرمی و تفریحات است و به دلیل صدایی که دارم سال هاست در حوزه تبلیغات کار نموده ام.

کسی که 25 سال فعالیت می نماید باید تامین باشد. وی درباره علاقه اش به معرفی محصولات و تبلیغات در رسانه ملی یادآور شد: من به حوزه تبلیغات علاقه هم دارم ولی به هر حال فعالیت من در این حوزه به این دلیل است که کار دیگری به من نداده اند. من به عنوان مجری اگر در مجموعه ای که 25 سال خدمت کردم تامین اقتصادی باشم و به راحتی کنار نروم دیگر در هر حوزه ای وارد نمی شوم هرچند که من همواره به تبلیغات، آنونس خوانی و گویندگی در این حوزه هم علاقه داشته ام. هاشمی با ارایه پیشنهادی اظهار کرد: جوانان زیادی به عرصه اجرا وارد شده اند و پیشکسوت ها می توانند در کنار آنها باشند چراکه در کنار همدیگر باید رشد کرد. بخشی از نبود پیشکسوت ها به مسایل اقتصادی و نبود بودجه ارتباط دارد و بخشی هم این است که بیان می نمایند برخی از مجری ها نخ نما شده اند. این مجری با اشاره به سال ها تجربه خود توضیح داد: من بعد از 20 سال مجری گری باید در خانه باشم درحالیکه اگر 20 سال ریاضی بخوانید PHD و حداقل دکترا دریافت می کنید. راهروهای واحد دوبلاژ خلوت شده است .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حوزه دوبله که مدتی است کاری در این حوزه نداشته است، عنوان نمود: من مدتی است که گویندگی فیلم ها را کمتر بر عهده می گیرم به این دلیل که مثل سابق نیست نه خیلی فیلم وارد می گردد و نه چندان مثل قبل از پیشکسوت ها استفاده می گردد.

هاشمی افزود: اکنون دیگر مهم نیست که گوینده و دوبلور فیلم ها کیست بلکه بسیاری از پیشکسوت ها را کنار گذاشته اند. از طرفی هم همانطور که گفتم فیلم ها و سریال ها اکثرا آثار کره ای و چینی هستند و من واقعا این آثار را دوست ندارم. پیش از این هم دوبلور فیلم های کره ای و چینی نبوده ام و در آینده هم نخواهم بود.

مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 578

به "مجری تلویزیون: بعد از 20 سال باید در خانه باشم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجری تلویزیون: بعد از 20 سال باید در خانه باشم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید