عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی چقدر است؟

به گزارش مجله شهبازی، خبرگزاری خبرنگاران-رییس کانون بازنشستگان کارگری تهران گفت: عیدی بازنشستگان نیز مانند بازنشستگان کشوری پرداخت خواهد شد.

عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی چقدر است؟

به گزارش خبرنگاران، هر ساله با نزدیک شدن به سال نو، موضوع عیدی بازنشستگان یکی از مباحث داغی است که در رسانه ها مطرح می شود؛ دهقان کیا، رییس کانون بازنشستگان کارگری تهران در پاسخ به سوال خبرنگار اقتصاد آنلاین که عیدی بازنشستگان در سال گذشته به چه صورت بود، اظهارکرد: عیدی سال گذشته بازنشستگان تامین اجتماعی به یک حقوق هم نرسید و تنها حدود یک میلیون و 500هزار تومان واریز شد.

روزهای گذشته نیز انتشار نقل قولی از رییس کانون بازنشستگان حاکی از این بود که امسال نیز عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی کم تر از یک پایه حقوقی است. در این خبر آمده بود که میزان عیدی بازنشستگان مشخص نیست و تلاش بر این است که عیدی معادل یک حقوق باشد.

در واقع این مصاحبه به صورتی غیر مستقیم این پیام را می داد که ممکن است عیدی امسال نیز کمتر از یک حقوق باشد؛ اقتصاد آنلاین در پی این موضوع به مصاحبه با علی دهقان کیا، رییس کانون بازنشستگان کارگری تهران پرداخت.

دهقان کیا در پاسخ به این سوال که عیدی بازنشستگان، امسال چه قدر خواهد بود، با تکذیب گفته ای مبنی بر اینکه سعی می شود تا عیدی بازنشستگان به میزان یک ماه حقوق باشد، گفت: مبلغ مشخص نیست؛ اما عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی نیز همانند بازنشستگان کشوری محاسبه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 2 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1401 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 1295

به "عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی چقدر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی چقدر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید