عجیب اما واقعی؛ فروش ساختمان فدراسیون فوتبال در مزایده!

به گزارش مجله شهبازی، امروز و در میان چشمان متعجب خبرنگاران حاضر در کوچه اول خیابان سئول، وکیل خانمی که به عنوان نماینده شستا به فدراسیون فوتبال مراجعه کرده بود، با اعلام اینکه فرم مزایده را به صورت کامل پر کرده، خبر از حراج ساختمان فدراسیون برای جبران خسارت وام 2 میلیون یورویی دریافتی فدراسیون فوتبال از شستا داد.

عجیب اما واقعی؛ فروش ساختمان فدراسیون فوتبال در مزایده!

فدراسیون فوتبال در زمان استخدام مارک ویلموتس سرمربی اهل بلژیک، برای پرداخت اولین قسط از مطالبات او، از شستا مبلغ دو میلیون یورو را استغراض کرد و حالا این شرکت نیز در پاسخ به فشارها برای بازپرداخت و در شرایطی که فدراسیون فوتبال به دلیل بلوکه بودن منابع مالی شرایط پرداخت این وجه را ندارد، اقدام به این کار عجیب کرده است.

ساختمان فدراسیون فوتبال قبلا در دوره ریاست محمد دادکان، در خیابان سئول خریداری شده و در یکی از کوچه های غربی این خیابان واقع است.

جالب اینکه برگه اعلامیه ای از مزایده ساختمان فدراسیون لحظه ای حتی به دیوار فدراسیون نیز چسبانده شد، ولی بعد از دقایقی از داخل آن را کندند. حالا باید دید واکنش مسئولان ورزش و فدراسیون به این تهدید حقوقی شرکت شستا برای دریافت پول خود چه خواهد بود.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 15 بهمن 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 695

به "عجیب اما واقعی؛ فروش ساختمان فدراسیون فوتبال در مزایده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عجیب اما واقعی؛ فروش ساختمان فدراسیون فوتبال در مزایده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید