شرط پرسپولیس برای خرید شهریار مغانلو تعیین شد

به گزارش مجله شهبازی، باشگاه پرسپولیس هیچ تلاشی در جلب رضایت باشگاه سپاهان برای انتقال شهریار مغانلو نخواهد کرد.

شرط پرسپولیس برای خرید شهریار مغانلو تعیین شد

به گزارش مهر، باشگاه پرسپولیس در حالی فعالیت جابجایی تابستانی خود را ادامه می دهد که تا به امروز علیرضا بیرانوند، مرتضی پور علی گنجی، محمد مهدی احمدی، سروش رفیعی، دانیال اسماعیلی فر و گئورگی گولسیانی را جذب نموده است.

با این حال پرسپولیس همچنان منتظر است تا بازیکن مورد نظر یحیی گل محمدی را در خط حمله جذب کند تا جایگزین عیسی آل کثیر شده و برای این تیم در فصل آینده بازی کند.

جدایی شیرزود تمیروف نیز مزید بر علت شده تا انتخاب بازیکن برای خط حمله پرسپولیس اهمیت ویژه ای برای سرخپوشان پیدا کند تا اسامی بازیکنانی همانند شهریار مغانلو برای بازگشت از سپاهان به پرسپولیس مطرح گردد.

مهاجم بلند قامت سپاهان اصفهان یک فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد، اما پرسپولیس قرار نیست بازیکن دیگری را همانند گولسیانی، اسماعیلی فر و رفیعی از سپاهان جذب کند.

باشگاه پرسپولیس هر سه بازیکنی که از سپاهان گرفته است را تنها به علت نداشتن قرارداد و حضور به عنوان بازیکن آزاد در جابجایی تابستانی به خدمت گرفت در غیر این صورت هیچ بازیکنی را از باشگاه ها نمی گیرد.

یحیی گل محمدی علاقه زیادی به بازی مغانلو دارد، اما باشگاه پرسپولیس هیچ اقدامی برای جذب او نخواهد کرد تا اگر مهاجم سپاهان توانست شخصاً رضایت نامه اش را بگیرد پای میز مذاکره با پرسپولیس بنشیند.

منبع: فرارو
انتشار: 29 تیر 1401 بروزرسانی: 29 تیر 1401 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 1372

به "شرط پرسپولیس برای خرید شهریار مغانلو تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط پرسپولیس برای خرید شهریار مغانلو تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید