ادعای جالب گل محمدی پس از بازگشت به ایران؛ می خواهند پرسپولیس را ضعیف نمایند

به گزارش مجله شهبازی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز تأسف از جدایی بشار رسن گفت که احساس می نماید اراده ای برای تضعیف سرخپوشان وجود دارد.

ادعای جالب گل محمدی پس از بازگشت به ایران؛ می خواهند پرسپولیس را ضعیف نمایند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، یحیی گل محمدی پس از بازگشت به تهران از قطر و فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: فینال یک بازی بود و در فینال هم تنها راه این است که بازی را ببرید. متأسفانه این اتفاق برای ما نیفتاد و خیلی از اتفاقات فوتبالی به ضرر ما شد. فکر می کنم بعد از گل اولی که دریافت کردیم روحیه تیمی را از دست دادیم، چون خیلی زود بعد از گل مان، گل خوردیم و این کار ما را سخت کرد.

وی اضافه کرد: ما مسائل زیادی داشتیم و بعد از راهیابی به فینال در بازگشت به تهران اتفاقاتی افتاد که غیرطبیعی بود. از نظر روحی و روانی و تعویق بازی ها، مسائلی دست به دست هم داد تا ما به لحاظ فوتبالی و فنی شرایط لازم را برای فینال نداشته باشیم و کارمان سخت شد. با این حال بازیکنان مان تا ثانیه های پایانی جنگیدند و پا پس نکشیدند. در هر صورت این رخ داد و شرمسار طرفداران شدیم. خیلی دوست داشتیم قهرمانی را به آنها تقدیم کنیم. در هر صورت مجموع این اتفاقات باعث شد فینال را از دست بدهیم.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره جدایی بشار رسن از این تیم نیز شرح داد: بشار یک بازیکن مهم برای ما بود. اینکه چرا از جمع ما رفت، من هنوز باور نمی کنم و نمی دانم چرا این اتفاقات افتاد و چرا باید یک بازیکن خوب مان را هفته چهارم به بعد از دست بدهیم. می توانم در خصوص این مسائل صحبت کنم، اما نمی خواهم حاشیه زیادی برای باشگاه درست گردد. همه از این اتفاقات خبر دارند. اینکه چرا بشار خیلی راحت از جمع جدا شد و چه توافقی بود که باعث شد بشار هفته چهارم از تیم ما جدا گردد. ما بازی با سپاهان و دربی را در پیش داریم، چرا تیم ما باید اینقدر ضعیف گردد؟ چرا ما شجاع و نادری را آنقدر راحت از دست دادیم؟ چرا برای آل کثیر یک تیم حقوقی خوب ایجاد نشد تا خوب دفاع نمایند؟ ما اگر یک تیم حقوقی خوب داشتیم فکر می کنم این رأی می شکست و ما عیسی را در فینال داشتیم و چراهای دیگر، چرا برای ما اینقدر حاشیه ایجاد کردند؟ واقعاً چراهای زیادی در تیم ما وجود دارد که یک نفر باید پاسخگو باشد.

گل محمدی اضافه کرد: کسانی که پای توافق نامه با بشار را امضا کردند باید تک تک شان بیایند و در حضور طرفداران پاسخگو باشند. هر کسی امضا نموده باید جواب بدهد. به سمیعی هم گفتم که چرا من باید بهترین بازیکن تیمم را راحت از دست بدهم؟ من روی بشار حساب نموده بودم. آیا اگر نتایج بالا و پایین گردد این نفرات پاسخگو هستند؟ من به اعضای هیئت مدیره هم گفتم اگر فردا اتفاقی در نتایج رخ بدهد من از سر خودم باز می کنم و می گویم آقای علیپور و رغبتی امضا نموده اید و مقصر شما هستید. رسول پناه امضا نموده بیاید و پاسخگو باشد، چرا حرف نمی زند؟

وی ادامه داد: واقعاً عجیب است. احساس من این است یک اراده ای وجود دارد تا پرسپولیس را ضعیف نمایند. حالا دلیلش چیست را نمی دانم. شاید دلیلش آن چهار قهرمانی است که به خیلی ها فشار آمده و اذیت می شوند. حق می دهم به آنها، به هر حال تحمل چهار سال قهرمانی پرسپولیس سخت است، ولی ما به راه مان ادامه می دهیم و سعی می کنیم از داشته های مان بیشترین استفاده را کنیم و در لیگ هم قطعا مدعی هستیم. برای پرسپولیس کم نمی گذاریم و تا جایی که بتوانیم پیش می رویم، ولی اینکه چرا این اتفاقات افتاده را باید یک نفر پاسخگو باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 بهمن 1399 بروزرسانی: 5 بهمن 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 672

به "ادعای جالب گل محمدی پس از بازگشت به ایران؛ می خواهند پرسپولیس را ضعیف نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای جالب گل محمدی پس از بازگشت به ایران؛ می خواهند پرسپولیس را ضعیف نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید