سومین فراخوان نسل نو دانش از سوی دانشگاه شیراز اعلام شد

به گزارش مجله شهبازی، سرپرست مرکز نوآوری تخصصی علوم انسانی دانشگاه شیراز، از آغاز فراخوان حمایت از هسته ها و استارت آپ های نوآور و خلاق در حوزه علوم انسانی باعنوان سومین فراخوان نسل نو دانش خبر داد.

سومین فراخوان نسل نو دانش از سوی دانشگاه شیراز اعلام شد

به گزارش خبرنگار استان های خبرنگاران،محمدمهدی آجیلیان، سرپرست مرکز نوآوری تخصصی علوم انسانی دانشگاه شیراز، از آغاز فراخوان حمایت از هسته ها و استارت آپ های نوآور و خلاق در حوزه علوم انسانی باعنوان سومین فراخوان نسل نو دانش برای استارت آپ های حقوقی و مالی خبر داد.

محمدمهدی آجیلیان ضمن بیان مأموریت اصلی مرکز نوآوری تخصصی علوم انسانی دانشگاه شیراز؛ مبنی بر تشکیل هسته های نوآور و کارآفرین با استفاده از ظرفیت های دانشگاه، به جزئیات سومین فراخوان نسل نو دانش در این مرکز پرداخت.

آجیلیان گفت: سومین فراخوان نسل نو دانش به موضوعات حقوقی و مالی اختصاص دارد و هسته ها و استارت آپ ها می توانند در محور های حقوق و هوش مصنوعی، حقوق تجارت الکترونیک، حقوق مالکیت فکری، حقوق شهروندی، بلاکچین، صنعت بیمه، اقتصاد مالی و فین تک و همچنین نظام مالیاتی در این فراخوان ثبت نام کنند.

وی در ادامه به مزایا و حمایت های مرکز نوآوری تخصصی علوم انسانی دانشگاه شیراز از تیم های پذیرفته شده در این فراخوان اشاره کرد و افزود: حمایت های این مرکز از تیم های پذیرفته شده در این رویداد شامل فضای کار اشتراکی، آموزش و مشاوره تخصصی، منتورینگ از ایده تا بازار، اعتبار حمایتی 10 تا 50 میلیون تومانی برای ساخت محصول اولیه و شتاب دهی می شود.

سرپرست مرکز نوآوری تخصصی علوم انسانی برگزاری رویداد های نسل نو دانش در هر فصل را رویکرد این مرکز دانست و بیان نمود: حوزه های تخصصی علوم انسانی به صورت فصلی فراخوان می شوند و تیم های پذیرش شده در هر دوره مورد حمایت این مرکز قرار می گیرند.

شایان ذکر است، سومین فراخوان نسل نو دانش در ادامه سلسله فراخوان های مرکز نوآوری تخصصی علوم انسانی برگزار می شود که اولین مرحله فراخوان نسل نو دانش به صورت عمومی در حوزه علوم انسانی در بهمن ماه سال 1399 و دومین فراخوان نیز به صورت تخصصی در حوزه علوم اجتماعی در تیرماه امسال برگزار گشت.

مهلت ثبت نام در سومین فراخوان نسل نو دانش تا دهم آذرماه خواهد بود و تیم های متقاضی می توانند از جهت های زیر در این فراخوان ثبت نام کنند.

رایانامه: iec.shirazu.ac.ir، شماره تماس: 09372213544

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 دی 1400 بروزرسانی: 5 دی 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 1180

به "سومین فراخوان نسل نو دانش از سوی دانشگاه شیراز اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین فراخوان نسل نو دانش از سوی دانشگاه شیراز اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید