خوش نظر: ببینید در دیدار فولاد مقابل نساجی چه اتفاقاتی رخ داده است، دوست نداریم داور به نفع تیم ما سوت بزند

به گزارش مجله شهبازی، سرپرست تیم فوتبال سایپا با انتقاد از داوری مسابقات لیگ برتر گفت، برای چیدمان داوری باید کمیته و دپارتمان داوری تدبیر داشته باشند.

خوش نظر: ببینید در دیدار فولاد مقابل نساجی چه اتفاقاتی رخ داده است، دوست نداریم داور به نفع تیم ما سوت بزند

به گزارش خبرنگاران، حسین خوش نظر بعد از شکست تیم فوتبال سایپا مقابل پیکان گفت: برای چیدمان داوری باید کمیته و دپارتمان داوری تدبیر داشته باشند که چه تیم داوری را برای چه بازی هایی انتخاب می کنند. آیا تیمی که در خطر است و تیمی که خیالش راحت است بین بازی های آنها تفاوتی وجود ندارد؟ چیدمان داوری باید طوری باشد که خدای ناکرده شائبه ای پیش نیاید.

وی درباره اینکه قضاوت اشکان خورشیدی در بازی سایپا - پیکان چه ایرادی داشته است، گفت: منظور من آقای خورشیدی نیست. روبه روی نساجی پنالتی واضح ما که تمام کارشناسان داوری اعتقاد بر پنالتی داشتند، گرفته نمی شود و از آن طرف ببینید در بازی فولاد و نساجی چه اتفاقاتی رخ می دهد. محروم کردن و عذرخواهی کردن چیزی را عوض نمی کند. الان نیز روی خطایی که گرفته و پنالتی اعلام شد ببینید چه اتفاقی رخ داده است.

سرپرست تیم فوتبال سایپا خاطر نشان کرد: خواهش می کنم ببینید چه تیم هایی با هم بازی دارند و چه تیم هایی در خطر سقوط هستند، در این حالت می شود داور را از آن شهر انتخاب نکرد. این مسائل آدم را مکدر می کند. عمری از ما گذشته است و آخرتم را نمی توانم بفروشم، ولی خواهش می کنم در چیدمان داوری آقایان تدبیر داشته باشند تا این اتفاقات رخ ندهد. سایپا باشگاهی است که به فوتبال و والیبال کشور خدمت کرده است و همچنان هم خدمت می کند. ما از روز اول به دنبال عدالت بوده ایم و به هیچ وجه دوست نداریم هیچ داوری به نفع تیم مان سوت بزند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 927

به "خوش نظر: ببینید در دیدار فولاد مقابل نساجی چه اتفاقاتی رخ داده است، دوست نداریم داور به نفع تیم ما سوت بزند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوش نظر: ببینید در دیدار فولاد مقابل نساجی چه اتفاقاتی رخ داده است، دوست نداریم داور به نفع تیم ما سوت بزند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید