جام جهانی پاراوزنه برداری، نادر مرادی در دسته 72 کیلوگرم نقره گرفت

به گزارش مجله شهبازی، ملی پوش دسته 72 کیلوگرم تیم پاراوزنه برداری ایران به مدال نقره رقابت های جام جهانی در تایلند رسید.

جام جهانی پاراوزنه برداری، نادر مرادی در دسته 72 کیلوگرم نقره گرفت

به گزارش خبرنگاران، در دومین روز از رقابت های جام جهانی پاراوزنه برداری در تایلند، امروز رقابت دسته 72 کیلوگرم مردان برگزار گردید. در این دسته نادر مرادی ملی پوش کشومان به همراه نفراتی از تایلند (دو ورزشکار)، بنین، قزاقستان و مالزی حضور داشت.

مرادی در کوشش اول خود به راحتی وزنه 204 کیلوگرمی را مهار کرد، اما در کوشش دوم و مهار وزنه 211 کیلوگرمی ناکام ماند. ملی پوش پاراوزنه برداری کشورمان در کوشش سوم وزنه 212 کیلوگرمی را انتخاب کرد، اما پیروز به مهار آن نشد تا در نهایت با رکورد 204 کیلوگرم به مقام نایب قهرمانی برسد و صاحب مدال نقره گردد.

در این رقابت بونی بونیائو گاستین از مالزی با رکورد 226 کیلوگرم قهرمان شد و الکساندر داسکوف از قزاقستان با 140 کیلوگرم در رده سوم ایستاد و به مدال برنز رسید. ضمن اینکه نماینده مالزی با انتخاب وزنه 229.5 کیلوگرمی به رکورد جهان حمله کرد، اما پیروز به مهار آن نشد.

در ادامه این رقابت ها، از ساعت 16 به وقت تهران روح الله رستمی در دسته 80 کیلوگرم با حریفان رقابت می نماید. فردا نیز حامد صلحی پور، سامان رضی و منصور پورمیرزایی به ترتیب در دسته های 97، 107 و 107+ کیلوگرم رقابت خواهند کرد.

در روز نخست این مسابقات امیر جعفری در دسته 65 کیلوگرم پیروز به کسب مدال طلا شد.

رقابت های جام جهانی پاراوزنه برداری در تایلند یکی از گام های مورد نظر در راستا کسب سهمیه پارالمپیک 2020 توکیو است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 خرداد 1400 بروزرسانی: 6 خرداد 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 907

به "جام جهانی پاراوزنه برداری، نادر مرادی در دسته 72 کیلوگرم نقره گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام جهانی پاراوزنه برداری، نادر مرادی در دسته 72 کیلوگرم نقره گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید