تست روانشناسی شخصیت با چند تصویر

به گزارش مجله شهبازی، این تست را انجام دهید، اما آن را چندان جدی نگیرید. چرا که این تصاویر به شما یک تصویر کامل روانشناختی از شخصیتتان ارائه نمی دهند و صرفا بعضی از اطلاعات مربوط به شخصیتتان را به شما ارائه می دهند که باید آن ها را در نظر بگیرید.

تست روانشناسی شخصیت با چند تصویر

تست های روانشناسی بر اساس تصاویر، می توانند به شما یاری نمایند که شخصیت خود را بهتر بشناسید. امروزه، تست های روانشناسی مبتنی بر تصاویر دارای خطای دید، بسیار محبوب هستند و کاربران فضای مجازی هم آن ها را خیلی دوست دارند که علاوه بر آن ها، روانشناسان نیز از این تست ها برای شناخت بیشتر با شخصیت بیماران خود، استفاده می نمایند.

به تصاویری که در ادامه می بینید، توجه کنید و بگویید در این تصاویر چه چیزی را مشاهده می کنید تا شخصیت خود را بهتر بشناسید.

این تست را انجام دهید، اما آن را چندان جدی نگیرید. چرا که این تصاویر به شما یک تصویر کامل روانشناختی از شخصیتتان ارائه نمی دهند و صرفا بعضی از اطلاعات مربوط به شخصیتتان را به شما ارائه می دهند که باید آن ها را در نظر بگیرید.

شیر یا پرنده

شیر

به احتمال زیاد، همواره در حال ریشه یابی امور هستید و از مواجهه با شدیدترین ترس خود هراسی ندارید و آدم بسیار شجاعی هستید.

پرنده عجیب و غریب

شاید گاهی اوقات، کمی رفتار سبک داشته باشید و در بعضی از شرایط حتی مسئولیت کار های خود را نپذیرید و در عین حال، دارای شخصیتی خلاق هستید و تمایل دارید دنیا را به جای بهتری تبدیل کنید.

اردک یا خرگوش

اردک

محتمل است که زندگی شما از انگیزه های احساسی تشکیل شده باشد و اغلب، شما، دچار خلق و خوی تند شوید و تمایل به تصمیم گیری ناگهانی داشته باشید.

خرگوش

دوست دارید همه عواقب اعمالتان را در نظر بگیرید و منطق معمولاً مقام اول زندگی شما را به خود اختصاص می دهد، اگرچه این لزوماً به این معنی نیست که شما فردی سرد و بی احساس هستید.

تمساح یا پرنده

تمساح

به احتمال زیاد، اگرچه شما سعی می کنید شرایط را کنترل کنید و مسئولیت همه امور را بر عهده بگیرید، اما با این حال، یک ظالم بی رحم نیستید، بلکه یک مدیر، رئیس و رهبر دقیق هستید.

پرنده

شاید بد نباشد که از راه های پر فراز و نشیب و طاقت فرسای این زندگی به ستارگان راهنمایی شوید، اما این بدان معنا نیست که شما نظر خود را نداشته باشید و در بین راه تسلیم دیگران شوید.

سعی می کنید در اغلب مواقع مصالحه کنید و به همین دلیل، بسیار صریح و خوش برخورد هستید.

اگر تصویری را از راست به چپ تجزیه و تحلیل نموده اید یا اگر بلافاصله متوجه ابهام آن شده اید، احتمالاً تصمیم های اصیل تری را دوست دارید که این نمی تواند بدین معنی باشد که شما نمی توانید از تفکر منطقی بهره ببرید؛ شما فقط می خواهید رویکردی خلاقانه را هنگام کوشش برای حل یک مشکل اعمال کنید.

منبع: فرادید
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 542

به "تست روانشناسی شخصیت با چند تصویر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست روانشناسی شخصیت با چند تصویر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید