افزایش کشفیات مواد مخدر به وسیله نیروی انتظامی در شهرستان آبیک

به گزارش مجله شهبازی، خبرگزاری خبرنگاران- افزایش کشفیات نیروی انتظامی نشان دهنده حضور جدی این افراد در صحنه است.

افزایش کشفیات مواد مخدر به وسیله نیروی انتظامی در شهرستان آبیک

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از آبیک صبح امروز جلسه کمیسیون مبارزه با مواد مخدر به ریاست فرماندار آبیک و با حضور مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین در سالن جلسات فرمانداری آبیک برگزار گردید.

شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک در این جلسه با تشکر از برنامه های اجرایی کمیسیون شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آبیک و نگاه ویژه آقای رحمانی به این شهرستان گفت: یکی از موفقیت های این شهرستان نگاه ویژه دکتر رحمانی در شهرستان آبیک بازدید های دوره ای که از شرکت ها انجام می گردد که بسیار قابل توجه است بسیاری از مسائل شناسایی می شوند.

وی ادامه داد: بعضی از افراد در محیط های کارگری به جهت عدم تضمین شغلی نسبت به مطرح کردن بیماری اعتیاد خود امتناع می نماید و آن را پنهان می نماید.

فرماندار شهرستان آبیک با اشاره به اینکه در زمینه ای که بیماری کرونا هم شاهد وجود این مشکل هستیم و کارگران بیماری خود را پنهان و زمانی که باید در قرنطینه به سر ببرند به سر کار می آیند ادامه داد: باید به صاحبان صنایع گوش زد گردد و اگر فردی برای درمان اقدام می نماید نباید برای بازگشت به کار به مسئله ای بر بخورد.

این مسئول توضیح داد: ما در شهرستانی هستیم که معتادین متجاهر در آن بیشتر دیده می گردد که در این حوزه شهرستان آبیک نسبت به این موضوع آسیب پذیر تر است خوشبختانه بازتاب دستگیری ها در بین مردم بسیار خوشایند است.

احمدپور با تشکر از فعالیت های نیروی انتظامی افزود: افزایش کشفیات نیروی انتظامی نشان دهنده حضور جدی این افراد در صحنه است.

وی با اشاره به اینکه ما با جرائم مختلفی روبرو هستیم اسم کرد: متاسفانه عرضه و تقاضا در شهرستان به علت شایعاتی مبنی بر تاثیر مصرف مواد مخدر بر روی بیماری کرونا رو به افزایش است.

فرماندار شهرستان آبیک در انتها با اشاره به اینکه امروز قضات به علت آغاز بیماری کرونا و ظرفیت محدود زندان ها دستشان بسته است متذکر شد: کمپ های شهرستان آبیک کمپ های بسیار خوبی هستند باید با همکاری تمام اعضا شاهد کاهش این آسیب در شهرستان باشیم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 مرداد 1400 بروزرسانی: 3 مرداد 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 1002

به "افزایش کشفیات مواد مخدر به وسیله نیروی انتظامی در شهرستان آبیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش کشفیات مواد مخدر به وسیله نیروی انتظامی در شهرستان آبیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید