اعتراض باشگاه پرسپولیس به شماره دربی؛ دیدار پنجشنبه بازی 92 است

به گزارش مجله شهبازی، این یک اشتباه بزرگ و تحریف آمار و تاریخ است که اتفاق افتاده و بابت آن متعجب هستیم. این تعجب، بیشتر از آن جهت است که آمار رسمی به سادگی در اختیار عموم قرار گرفته است و اینگونه واکنش ها با ناراحتی و تاسف بسیار هواداران پرسپولیس همراه بوده .

اعتراض باشگاه پرسپولیس به شماره دربی؛ دیدار پنجشنبه بازی 92 است

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به شماره برگزاری دربی روز پنجشنبه اعتراض دارد.

حسین قدوسی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: بازی پیش روی پرسپولیس و استقلال که پنجشنبه این هفته برگزار می شود مصاف شماره 92 دو تیم خواهد بود. این آمار رسمی و کاملا مستند است. از این رو تعجب می کنیم که برخی برنامه ها در رسانه ملی و برخی رسانه ها تعداد دربی های برگزار شده را 90 دیدار تلقی کرده و این مسابقه را دربی شماره 91 می خوانند.این واقعا جای تعجب دارد.

وی ادامه داد: این یک اشتباه بزرگ و تحریف آمار و تاریخ است که رخ داده و بابت آن متعجب هستیم. این تعجب، بیشتر از آن جهت است که آمار رسمی به سادگی در اختیار عموم قرار گرفته است و اینگونه واکنش ها با ناراحتی و تاسف بسیار هواداران پرسپولیس همراه بوده .

مدیر روابط عمومی باشگاه و مشاور مدیر عامل پرسپولیس افزود: اگر در خطای رخ داده برای شمارش دربی ها، منظور به دربی سوپر جام باشد جای هیچ شبهه ای نیست که نتیجه آن بر اساس احکام قطعی و آرای بالاترین مراجع و ارکان قضایی بین المللی در ورزش 3 بر صفر به سود پرسپولیس اعلام شده و در سوابق دیدارهای دو تیم ثبت شده و این جام هم طی مراسمی در ورزشگاه به سرخ ها تحویل داده شده است.

آن دربی قبل از صدور حکم نهایی هم رسمیت داشت. در نهایت نیز CAS با اعلام رأی نهایی و قطعی پرسپولیس را برنده آن و قهرمان سوپر جام دانست.

حسین قدوسی شرح داد: با توجه به موارد ذکر شده موجب حیرت است که یکی از دربی ها در بیان آمار رقابت های دو تیم کم می شود. به همین منظور برای روشنگری بیشتر و جلوگیری از تحریف امار برد و باخت ها ، آمار جزئی تر مصاف های دو تیم در سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، منتشر خواهد شد

باشگاه پرسپولیس در حالی به این موضوع اعتراض دارد که سازمان لیگ هنوز واکنش رسمی به این موضوع نداشته و در خصوص شماره دربی اظهار نظر رسمی نکرده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 63

به "اعتراض باشگاه پرسپولیس به شماره دربی؛ دیدار پنجشنبه بازی 92 است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض باشگاه پرسپولیس به شماره دربی؛ دیدار پنجشنبه بازی 92 است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید