علیرضا دبیر: هر اندازه در فوتبال سرمایه گذاری شده در کشتی هم بشود، سیاسیون درک درستی از ورزش ندارند

به گزارش مجله شهبازی، گروه استان ها- رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه در فوتبال سرمایه گذاری زیادی می گردد که انتظار داریم در کشتی نیز این سرمایه گذاری انجام گردد گفت: سیاسیون درک صحیحی از ورزش کشور ندارند.

علیرضا دبیر: هر اندازه در فوتبال سرمایه گذاری شده در کشتی هم بشود، سیاسیون درک درستی از ورزش ندارند

به گزارش خبرنگاران از کرمان، علیرضا دبیر امشب در ملاقات با فدائی استاندار کرمان با قدردانی از میزبانی کرمان در زمینه برگزاری مسابقات گفت: از حاج قاسم یاد گرفتیم که برای برطرف مسائل پیش برویم و به دیگران نیز بگوییم بیایند.

وی با بیان اینکه مدیرانی که عملیاتی نیستند هیچ وقت پیروز نخواهند شد گفت: باور دارم استاندار در رأس تمامی امور اجرایی آن استان است و اختیارات زیادی برای کار دارد.

رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی با اشاره به اینکه ویروس کرونا محدودیت هایی ایجاد کرد اما شیوع این ویروس ادامه دارد اضافه کرد: در این شرایط نباید فعالیت ها را محدود کنیم.

دبیر با اشاره به اینکه در فوتبال سرمایه گذاری زیادی می گردد که انتظار داریم در کشتی نیز این سرمایه گذاری انجام گردد گفت: ورزشکاران کرمانی به لحاظ بدنی با شرایط کشتی مطابقت دارند و باید از این ظرفیت استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه میلیاردها تومان در فوتبال کرمان هزینه شده است اضافه کرد: کافی بود 2 میلیارد تومان برای کشتی استان کرمان هزینه می شد تا نتیجه بگیرد؛ جای ناراحتی دارد که به استان کرمان با این ظرفیت بزرگ در کشتی توجه نگردد.

رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی با اشاره به اینکه 700 کشتی گیر را قرنطینه کردیم و مسابقات کشتی با رعایت پروتکل ها در شرایط کرونا برگزار گردید و هیچکدام هم بیمار نشدند گفت: سیاسیون درک صحیحی از ورزش کشور ندارند.

وی با بیان اینکه کشتی در خون ما است و از همان بچگی در خانه کشتی می گیریم؛ در حالی که هیچکس در بچگی در خانه فوتبال بازی نمی کند اضافه کرد: پرافتخارترین رشته ورزشی تاریخ کشور کشتی است که هم ملی بوده و هم مذهبی است.

دبیر با اشاره به اینکه هزینه کردن در ورزش کشتی 100 درصد سرمایه گذاری است گفت: استان کرمان یک گنج ناشناخته در ورزش کشتی است و باید با برنامه ریزی استعدادهای کشتی در استان کرمان را شکوفا کرد و این امر شدنی است.

وی ادامه داد: با وزارت آموزش و پرورش نشستیم و جلسه برگزار کردیم؛ تقاضا داریم در تمام شهرستان های استان و در مدارس ورزش کشتی به صورت جدی دیده گردد.

511، س

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 549

به "علیرضا دبیر: هر اندازه در فوتبال سرمایه گذاری شده در کشتی هم بشود، سیاسیون درک درستی از ورزش ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا دبیر: هر اندازه در فوتبال سرمایه گذاری شده در کشتی هم بشود، سیاسیون درک درستی از ورزش ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید