عرضه گوشی هواوی Mate 40 در ماه اکتبر

به گزارش مجله شهبازی، با وجود اینکه ماه اکتبر سال جاری به عنوان زمان عرضه گوشی موبایل Huawei Mate 40 اعلام شده، اما این زمان برای عرضه گوشی به صورت انحصاری در بازار چین در نظر گرفته شده است.

عرضه گوشی هواوی Mate 40 در ماه اکتبر

ریچاد یو (Richard Yu) مدیر گروه محصولات مصرفی هواوی در جریان یک مصاحبه تایید کرد که گوشی موبایل هواوی Mate 40 در ماه اکتبر عرضه خواهد شد. این حرف او اطلاعات مهمی در بر دارد؛ چرا که باعث می گردد تا شایعات اخیر مبنی بر تاخیر عرضه این گوشی هوشمند به دلیل فشار های امریکا، به طور کلی رد شوند.

این شایعات مدعی بودند زمان عرضه گوشی Huawei Mate 40 به دلیل مشکل در تامین قطعات به سال 2021 موکول شده است.

گوشی موبایل Huawei Mate 40 در اکتبر 2020، یعنی حدودا یک ماه دیگر عرضه می گردد و به چیپ ست قدرتمند ساخته شده با فناوری 5 نانومتری مجهز خواهد بود. شرکت کوالکام (Qualcomm)، رقیب هواوی، در حال حاضر هیچ چیپی با فناوری 5 نانومتری فراوری ننموده است.

این موضوع در خصوص شرکت های دیگری که در این بازار فعال هستند هم صدق می نماید. این به آن معنی است که هوآوی پیروز به عرضه اولین چیپ ست مجهز به فناوری 5 نانومتری در بعد تجاری و گسترده شده است.

با وجود اینکه ماه اکتبر سال جاری به عنوان زمان عرضه گوشی موبایل Huawei Mate 40 اعلام شده، اما این زمان برای عرضه گوشی به صورت انحصاری در بازار چین در نظر گرفته شده است.

محتمل است زمان بیرون آمدن این گوشی از مرز های چین و عرضه آن در بازار های بین الملل به سال 2021 موکول خواهد گردد؛ عرضه جهانی گوشی Huawei Mate 40 در بهار و تابستان سال 2021 به شرکت هواوی زمان کافی را می دهد تا چیپ های Kirin را به تعداد کافی فراوری کند.

علاوه بر این موضوع، تا آن موقع نتیجه انتخابات ریاست جمهوری امریکا و شرایط هواوی با این کشور نیز تعیین خواهد شد.

هنوز اطلاعات دقیقی درباره تعیینات کامل گوشی Huawei Mate 40 منتشر نشده، اما عکس های غیر رسمی که به بیرون درز نموده، باعث برآورد هایی درباره ظاهر آن شده است. بر اساس عکس ها، بخش جلویی گوشی به صورت کامل با نمایشگر پوشانده شده و یک دوربین دوگانه در بخش کوچکی از بالای نمایشگر جا خوش نموده است.

ضخامت لبه های کناری بدنه هم به لطف نمایشگر هایی که در چند سال اخیر فراوری شده اند، به حداقل رسیده اند. پشت گوشی Huawei Mate 40 نیز یک قسمت دایره ای شکل برای دوربین ها گنجانده شده که تقریبا تبدیل به تعیینه نمادین این سری شده است.

منبع: فرادید
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 526

به "عرضه گوشی هواوی Mate 40 در ماه اکتبر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه گوشی هواوی Mate 40 در ماه اکتبر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید