دمای هوا در خراسان رضوی کاهش می یابد

به گزارش مجله شهبازی، کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: فرایند کاهش دمای هوا در سطح این استان پس از یک دوره گرمای شدید از امروز 17 تیر ماه شروع شده است.

دمای هوا در خراسان رضوی کاهش می یابد

به گزارش از ، زهرا آهنگرزاده کارشناس هواشناسی خراسان رضوی گفت: بر این اساس دمای هوا در خراسان رضوی ظرف هفته آینده کاهش یافته و تعدیل می گردد.

او اضافه نمود: بعلاوه از امروز تا چند روز آینده احتمال افزایش ابرناکی آسمان با احتمال بارش های رگباری توام با رعد و برق و افزایش شدت وزش باد در منطقه ها شمالی و بخش های مرکزی خراسان رضوی پیش بینی شده است.

آهنگر زاده اعلام کرد: وزش باد بیشتر ساعات عصر در منطقه ها بادخیز جنوب و شرق این استان شدید همراه با طوفان گرد و خاک رخ خواهد داد.

او بعلاوه بیشینه دمای امروز هوای مشهد را 42 درجه سلسیوس پیش بینی و توضیح داد: دمای امروز هوای این شهر یک درجه نسبت به دیروز کاهش خواهد یافت.

کارشناس هواشناسی خراسان رضوی تاکید نمود: دمای هوای مشهد در چارچوب فرایند کاهش گرما در خراسان رضوی تا روز شنبه هفته آینده 19 تیر ماه به 35 درجه افت خواهد نمود.

آهنرگزاده اظهار کرد: بیشینه دمای هوای مشهد را برای هفته آینده بین 34 تا 36 درجه سلسیوس و کمینه دمای هوای این شهر را بین 21 تا 26 درجه پیش بینی می گردد.

/ا.د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 شهریور 1400 بروزرسانی: 7 شهریور 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 1051

به "دمای هوا در خراسان رضوی کاهش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دمای هوا در خراسان رضوی کاهش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید