خرید تازه پرسپولیس در انتظار چراغ سبز یحیی

به گزارش مجله شهبازی، طرفداری نوشت: همان طور که واضح و معین به نظر می رسد گزینه اول یحیی گل محمدی در خط حمله عیسی آل کثیر است. مهاجم باتجربه ای که در این فصل دو گل برای پرسپولیس به ثمر رسانده و البته بیشتر از تمام مهاجمان این تیم بازی نموده است. جالب این که مهدی عبدی با دقایق کمتر نیز دو بار گلزنی نموده و حامد پاکدل با توجه به این که فرصت زیادی برای حضور در میدان نداشته نیز یک بار برای سرخ پوشان گلزنی نموده است.

خرید تازه پرسپولیس در انتظار چراغ سبز یحیی

همین موضوع باعث شده انتقاد هایی به کادرفنی پرسپولیس بابت اصرار ویژه اش برای میدان دادن به آل کثیر وارد گردد. آن هم در حالی که آل کثیر به رغم این که در بازی قبلی توانست برای پرسپولیس پنالتی بگیرد، اما چند فرصت خوب را برای گلزنی از دست داد.

حالا این سوال ایجاد شده چرا یحیی گل محمدی به مهدی عبدی و حامد پاکدل فرصت نمی دهد تا همانند عیسی آل کثیر و به مقدار او در زمین حاضر باشند. به ویژه حامد پاکدل که در بازی با مس رفسنجان تنها 4 دقیقه فرصت حضور در میدان را پیدا کرد. پاکدل که در بازی اول مقابل فولاد از دقیقه 72 پا به میدان گذاشت و پیروز به گلزنی برای سرخ پوشان شد، بسیار امیدوار است دقایق بیشتری را در زمین پیدا کند. بیشترین دقیقه بازی او در یک بازی مقابل آلومینیوم اراک بود که گل محمدی تصمیم گرفت عبدی و آل کثیر را از ابتدا راهی میدان نموده و سپس در نیمه دوم هر دو مهاجم را بیرون کشیده و از وحید امیری و پاکدل بهره ببرد، تعویض هایی که البته بی ثمر بود.

لازم به ذکر است پاکدل در بازی پرسپولیس مقابل گل گهر نیز درحالی که بازی دو تیم با نتیجه یک بر یک در تهران دنبال می شد، از دقیقه 91 پا به میدان گذاشت و در مسابقه هفته پنجم مقابل مس رفسنجان نیز از دقیقه 85 به جای عیسی آل کثیر به زمین رفت. حالا باید منتظر بود و دید در ادامه راه پاکدل از سوی گل محمدی فرصت بیشتری برای حضور در میدان پیدا خواهد نمود یا نه.

منبع: فرارو
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 1189

به "خرید تازه پرسپولیس در انتظار چراغ سبز یحیی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید تازه پرسپولیس در انتظار چراغ سبز یحیی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید