خدمات رسانی با کیفیت بیمه سلامت سبب افزایش رضایتمندی بیمه شدگان شده است

به گزارش مجله شهبازی، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: خدمات مناسب بیمه سلامت در میان بیمه شدگان سبب رضایتمندی شده و این مساله نشان از عزم و اراده بیمه سلامت دارد.

خدمات رسانی با کیفیت بیمه سلامت سبب افزایش رضایتمندی بیمه شدگان شده است

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از آی هینا؛ رمضانعلی سنگدوینی گفت: بیمه سلامت آرامش بسیاری را در بین مردم ایجاد نموده است.

نماینده مردم گرگان و آق قلا درمجلس شورای اسلامی اضافه کرد: آمار و ارقام نشان می دهد که این سازمان درزمینه پوشش بیمه درمان مردم به خصوص طبقه ضعیف و محروم جامعه پیروز عمل نموده است.

سنگدوینی توضیح داد: حدود 60 درصد مردم گلستان تحت پوشش بیمه سلامت بوده و غالباً این بیمه شدگان از اقشار ضعیف و محروم جامعه هستند.

وی تاکید نمود: خدمات بیمه سلامت در میان بیمه شدگان ایجاد رضایت نموده و این مساله نشان از عزم و اراده بیمه سلامت در خدمت رسانی به بیمه شدگان تحت پوشش خود دارد .

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با بیان این که بیمه سلامت گرگان با حدود 110 نفرنیروی انسانی، جمعیت قابل توجهی را تحت پوشش قرار داده است اظهارداشت: بیمه سلامت به قشر ضعیف و متوسط جامعه درکاهش مسائل بهداشتی و درمانی یاری بسیاری داشته و ادامه این راستا به نفع حوزه سلامت کشور خواهد بود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 603

به "خدمات رسانی با کیفیت بیمه سلامت سبب افزایش رضایتمندی بیمه شدگان شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمات رسانی با کیفیت بیمه سلامت سبب افزایش رضایتمندی بیمه شدگان شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید