خبرنگاران ساماندهی چهار شهرک صنفی و صنعتی در اسلامشهر شروع شد

به گزارش مجله شهبازی، تهران- خبرنگاران- معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار اسلامشهر گفت: ساماندهی 4 صنف شامل صنایع درودگران، سنگ تراشان، فلزکاران و کیف و کفش در این شهرستان شروع شده است.

خبرنگاران ساماندهی چهار شهرک صنفی و صنعتی در اسلامشهر شروع شد

به گزارش خبرنگاران، محمد صالح ضیایی روز یکشنبه در جلسه آنالیز مسائل واحدهای صنعتی و فراوریی شهرستان اسلامشهر که با حضور عزت الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس برگزار گردید، گفت: اکنون مراحل اخذ مجوز احداث شهرک تخصصی کفش این شهرستان در کمیسیون امور زیربنایی کشور در نوبت انتظار معطل مانده است.

وی همچنین با تاکید بر اینکه شرایط فراوری و اشتغال در اسلامشهر بالاتر از 9 استان کشور است، توضیح داد: با توجه به جمعیت و موقعیت اسلامشهر باید نسبت به قدرالسهم این شهرستان در زمینه فراوری و اشتغال، امکانات و اعتبارات و زیرساخت های مورد احتیاج به فعالان واحدهای فراوریی و صنعتی شهرستان اختصاص یابد.

در این جلسه مهدی شریفیان نماینده مردم اسلامشهر، تهران، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس، میثم زالی دبیر ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری کشور و یداله صادقی رئیس سازمان صمت استان تهران نیز حضور داشتند و پس از اتمام این جلسه حاضران از سه واحد صنعتی و فراوریی مهم این شهرستان بازدید کردند.

شهرستان اسلامشهر با حدود 800 هزار نفر جمعیت در غرب استان تهران واقع شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 689

به "خبرنگاران ساماندهی چهار شهرک صنفی و صنعتی در اسلامشهر شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ساماندهی چهار شهرک صنفی و صنعتی در اسلامشهر شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید