خبرنگاران تعطیلی هتل ها و مراکز اقامتی لرستان

به گزارش مجله شهبازی، خرم آباد - خبرنگاران - استاندار لرستان گفت: براساس مصوبه ستاد مدیریت بیماری کرونا ، هتل ها و مراکز اقامتی این استان تا اطلاع ثانوی تعطیل می گردد.

خبرنگاران تعطیلی هتل ها و مراکز اقامتی لرستان

به گزارش خبرنگاران سید موسی خادمی روز پنجشنبه در نشست با اعضای هیات مدیره آژانس های مسافرتی و گردشگری و اعضای انجمن هتل داران با اشاره به شرایط نامناسب بیماری کرونا بر تعطیلی هتل ها و اماکن اقامتی تا تغییر اوضاع کنونی و مهار شیوع کرونا تاکید نمود.

وی حوزه گردشگری را یکی از محورهای اصلی توسعه استان نامید که متاسفانه هم در گذشته به آن توجه کافی نشده و هم در سالهای اخیر به دلیل موضوع سیل 98 و شیوع کرونا به عنوان یک بخش مالی مهم آسیب دیده و دچار خسارت شده است.

استاندار لرستان با اشاره به شرایط نامطلوب شیوع کرونا در استان گفت: تا به امروز شرایط استان لرستان در مورد مدیریت بیماری کرونا بخوبی اجرا شده اما شرایط امروز مناسب نیست و ضرورت همکاری همه مردم و رعایت عموم از ضروریات است.

وی توضیح داد: با توجه به امکانات محدود درمانی در مقابله با کرونا ضروری است در مواردی سختگیری شده و همه مردم ، پای کار بیایند و مقابله با بیماری کرونا فرهنگ سازی گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 393

به "خبرنگاران تعطیلی هتل ها و مراکز اقامتی لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تعطیلی هتل ها و مراکز اقامتی لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید