ثبت نام دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیغام نور از 5 آذر شروع می گردد

به گزارش مجله شهبازی، رئیس دانشگاه پیغام نور گفت: ثبت نام بیست و یکمین دوره فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیغام نور از 5 آذرماه امسال شروع می گردد.

ثبت نام دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیغام نور از 5 آذر شروع می گردد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیغام نور، محمدرضا زمانی رییس دانشگاه پیغام نور با بیان اینکه ثبت نام بیست و یکمین دوره فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیغام نور از 5 آذرماه امسال شروع می گردد و تا 12 آذرماه ادامه خواهد داشت، گفت: در حال حاضر هماهنگی های لازم با سازمان سنجش آموزش کشور اجرا شده و متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیغام نور می توانند در مهلت مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

رئیس دانشگاه پیغام نور زمان برگزاری آزمون این دوره را 17 بهمن ماه اعلام و تاکید نمود: طبیعتاً با توجه به محدودیت های ناشی از کرونا و تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا، این تاریخ ممکن است تغییر کند.

رئیس دانشگاه پیغام نور گفت: داوطلبان پذیرفته شده در دوره های فراگیر دانشگاه پیغام نور، از ترم دوم وارد دانشگاه می شوند و دروس دوره دانش پذیری آن ها که در آزمون فراگیر مورد سنجش قرار می گیرد، به عنوان ترم اول محسوب می گردد.

وی با عنوان اینکه این دانشجویان از کلیه تسهیلات و مزایای دانشگاه مانند دیگر دانشجویان برخوردار خواهند بود، توضیح داد: مدرک دوره های فراگیر کارشناسی ارشد، طول دوره تحصیل، تعداد واحد ها و همچنین میزان برخورداری دانشجویان از تسهیلات وام، کالا کارت و دیگر خدمات دانشگاه هیچ تفاوتی با دیگر دانشجویان نخواهد داشت و به صورت یکسان است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 615

به "ثبت نام دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیغام نور از 5 آذر شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیغام نور از 5 آذر شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید