با این آرایش پیری چهره خود را پنهان کنید

به گزارش مجله شهبازی، خانم ها همواره نگران زیبایی چهره خود با بالا رفتن سنشان هستند و دوست دارند صورتی بدون عیب و نقص داشته باشند. خبر خوبی که داریم آن است که شما می توانید با چند ترفند آرایشی، پیری چهره خود را پنهان کنید.

با این آرایش پیری چهره خود را پنهان کنید

پنهان کردن پیری چهره با آرایش را با چند ترفند به شما آموزش می دهیم. شاید افراد زیادی را دیده باشید که با بالارفتن سنشان هنوز چهره زیبا و بشاش دارند و همواره سؤال شما بوده است که چگونه ممکن است. همراه مجله اینترنتی دلتا باشید تا به این سؤال پاسخ دهیم.

پنهان کردن پیری چهره با آرایش

برای این کار چند مرحله آرایشی را باید طی کنید.

استفاده از پرایمر

برای پنهان کردن پیری چهره با آرایش ابتدا باید پرایمر بزنید تا منافذ باز صورتتان را ببندد. پرایمر پوست شما را صاف و یک دست نموده و ماندگاری آرایشتان را بیشتر می نماید.

مرحله دوم استفاده از کرم پودر سبک است

به هیچ عنوان برای پنهان کردن پیری چهره با آرایش نباید از کرم پودرهای سنگین بهره ببرید؛ زیرا چهره ای مصنوعی برای شما ایجاد می نماید و چین وچروک پوستتان را بیشتر به نمایش در می آورد. به جای آن از کرم پودرهای طبیعی و سبک بهره ببرید تا چهره ای طبیعی به شما بدهد.

کانسیلر معجزه ای برای زیبایی چهره شما

کانسیلر یکی از راه های پنهان کردن پیری چهره با آرایش است. هرگز کانسیلر را بعد از کرم پودر نباید فراموش کنید. از کانسیلری رنگ پوست خود بهره ببرید؛ زیرا کانسیلری با رنگ خیلی روشن چین وچروک صورتتان را بیشتر نشان می دهد.

ابرو نقطه قوت چهره شما

ابرو نقش مهمی در زیبایی چهره شما دارد و یکی از راه های پنهان کردن پیری چهره با آرایش ابروی زیبا است. ابروهای خود را با به راش به سمت پایین شانه نموده و یک خط روشن در بالای خط ابروی خود بکشید و سپس با براش، ابروهایتان را به سمت بالا راهنمایی کنید. با این روش ابروهایی طبیعی و زیبا خواهید داشت. برای زیبایی موهای خود به مطلب موهای سفید خود را بدون دکلره رنگ کنید مراجعه کنید.

سایه بزنید و چشمانتان را درخشان کنید

حتماً از سایه های کرم پودری بهره ببرید تا دوام بیشتری داشته باشد. نکته مهمی که باید توجه کنید آن است که سایه را خیلی بلندتر از چشمانتان نکشید؛ زیرا باعث خسته نشان دادن چهره تان می گردد. حتماً از رنگ های طبیعی بهره ببرید. زیرا رنگ های جیغ مخالف پنهان کردن پیری چهره با آرایش است.

از ریمل صحیح بهره ببرید

برای پنهان کردن پیری چهره با آرایش حتماً از ریمل به درستی بهره ببرید. برای جوان نشان دادن چهره از ریمل های حجم دهنده بهره ببرید تا مژه هایتان را ضخیم تر و پرپشت تر کند.

نحوه درست استفاده از رژگونه

کمی لبخند بزنید و سپس رژگونه کرمی را روی سیب گونه خود بزنید. شاید سیب گونه ها پایین تر از آن چیزی باشد که فکر می کنید؛ اما این کار باعث می گردد که درست ترین قسمت را پیدا کنید و چین و چروک های صورتتان کمتر نشان داده گردد و بیشتر توجهات به سمت چشمان شما برود.

لب های خود را زیبا کنید

ابتدا مقداری هایلایتر بالای لب خود بزنید سپس یک خط طبیعی و کم رنگ با مداد لب بکشید. هرگز خط لب را خیلی بافاصله از لب هایتان نکشید. بعدازاین کار رژلب خود را متناسب با رنگ پوستتان بزنید.

پیشنهاد مطالعه: بعلاوه می توانید مطلب کرم مرطوب کننده خانگی را با ساده ترین روش بسازید + ویدیو را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 20 آذر 1401 بروزرسانی: 20 آذر 1401 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 1449

به "با این آرایش پیری چهره خود را پنهان کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با این آرایش پیری چهره خود را پنهان کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید