باشگاه استقلال: فیفا تا 10 روز آینده طلب پادوانی را پرداخت می کند

به گزارش مجله شهبازی، باشگاه استقلال گفت که با طی تشریفات اداری و بانکی، فیفا تا 10 روز آینده مطالبات لئاندرو پادوانی را پرداخت خواهد کرد.

باشگاه استقلال: فیفا تا 10 روز آینده طلب پادوانی را پرداخت می کند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از کانال باشگاه استقلال، با پیگیری های باشگاه استقلال در هفته های اخیر، پایان فیفا موافقت نهایی خود را با پرداخت مطالبات پادوانی از محل درآمدهای باشگاه استقلال اظهار داشت و مبلغ یادشده برای این منظور از طریق فیفا تأمین شد.

بر اساس این گزارش، پادوانی که در اسفند ماه سال 97 و در جریان دیدار مقابل فولاد در اهواز از ناحیه سر و گردن به شدت آسیب دید و به طور کامل سلامتی خود را از دست داد، مدت های زیادی است پیگیر وصول مطالباتش از باشگاه استقلال بوده که تا به امروز این اتفاق رخ نداده است. با رایزنی های متعددی که در یک ماه گذشته از سوی باشگاه استقلال با فیفا صورت گرفت، مبلغ مورد نظر از حساب فیفا آزاد شد تا بعد از طی تشریفات اداری و بانکی به حسابی که پادوانی به باشگاه استقلال اعلام کرده بود، منتقل شود.

بدین ترتیب انتظار می رود نهایتاً طی 10 روز آینده مبلغ مورد نظر به حساب پادوانی واریز شده تا این بازیکن که از محبوبیت خاصی نزد هواداران استقلال برخوردار است، پس از ماه ها مصدومیت، مطالباتش را وصول کند.

باشگاه استقلال با تقدیر از اخلاق پسندیده پادوانی و صبر او ، آرزو می کند او هرچه زودتر سلامتی کامل خود را به دست آورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 314

به "باشگاه استقلال: فیفا تا 10 روز آینده طلب پادوانی را پرداخت می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه استقلال: فیفا تا 10 روز آینده طلب پادوانی را پرداخت می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید