اکبری: جنگندگی هورسان راگوشزد کردم، باقرزاده: ارومیه تحت فشار بود

به گزارش مجله شهبازی، به گزارش خبرنگاران در چارچوب دیدارهای هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر والیبال تیم شهرداری ارومیه با نتیجه سه بر یک تیم هورسان رامسر را شکست داد.

اکبری: جنگندگی هورسان راگوشزد کردم، باقرزاده: ارومیه تحت فشار بود

پیمان اکبری، سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه پس از پیروزی تیمش مقابل هورسان رامسر گفت: امروز عملکرد خوبی مقابل تیم هورسان رامسر داشتیم به غیر از یک و دو بازیکن سایر بازیکنانم هم شرایط خوبی داشتند. قبل از آغاز بازی به بازیکنان گوشزد کردم که هورسان تیم جنگنده و دارای بازیکنان با انگیزه ای است.

وی ادامه داد: کوشش هورسان برای حضور در مرحله پلی آف است، به همین دلیل صد درصد توان خود را برای پیروزی می گذارد و این کار را برای هر تیمی سخت می نماید. در مجموع از عملکرد بازیکنانم داخل زمین راضی هستم، برای تیم هورسان نیز در بازی های آینده آرزوی موفقیت دارم.

وی درباره حضور شهرداری ارومیه در مرحله پلی آف نیز گفت: اگر در مرحله پلی آف حاqر نمی شدیم جای سوال و تعجب داشت.

عارف باقرزاده، سرمربی تیم هورسان رامسر نیز پس از شکست تیمش مقابل شهرداری ارومیه گفت: به تیم شهرداری ارومیه این پیروزی را تبریک و به هر دو تیم خسته نباشید می گویم. بازی خوبی بود در دو ست ابتدایی، ارومیه را تحت فشار قرار دادیم و یک ست نیز پیروز شدیم. در ست های سوم و چهارم اشتباهاتی مرتکب شدیم که در نتیجه بازی را واگذار کردیم اما در آینده بازی های خوبی را از تیم هورسان خواهید دید.

وی درباره حضور تیم هورسان در مرحله پلی آف که به خطر افتاده است نیز گفت: بله حضور تیم هورسان در مرحله پلی آف به خطر افتاده است اما فرصت هایی داریم که این فرصت ها را از دست نخواهیم داد و همچنان برای حضور در پلی آف امیدواریم. بازی هایی در آینده در پیش داریم که تمام تمرکز خود را برای پیروزی در این بازی ها خواهیم گذاشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 اسفند 1399 بروزرسانی: 9 اسفند 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 740

به "اکبری: جنگندگی هورسان راگوشزد کردم، باقرزاده: ارومیه تحت فشار بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکبری: جنگندگی هورسان راگوشزد کردم، باقرزاده: ارومیه تحت فشار بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید