انتصاب دبیر شورای عالی کار

به گزارش مجله شهبازی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی، علی حسین رعیتی فرد را با حفظ سمت، به عنوان دبیر شورای عالی کار منصوب کرد.

انتصاب دبیر شورای عالی کار

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، کار و رفاه اجتماعی، حجت اله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی، علی حسین رعیتی فرد را با حفظ سمت، به عنوان دبیر شورای عالی کار منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است: در اجرای ماده (7) دستورالعمل چگونگی تشکیل و نحوه اداره شورای عالی کار موضوع مصوبه شماره 737 ت 38220 مورخ 1387.1.1 (هیئت وزیران) موضوع ماده (170) قانون کار و نظر به مراتب تخصص، تعهد، تجارب و سوابق ارزشمند جناب عالی، ضمن حفظ سمت به موجب این حکم به عنوان دبیر شورای عالی کار منصوب می شوید.

امید آن می رود با توجه به اهمیت تنظیم دقیق و اصولی روابط کار، بهبود معیشت کارگران، ارتقاء سطح مناسبت کارگری و کارفرمایی در سایه تعامل سازنده با دیگر شرکای اجتماعی، تثبیت شرایط بنگاه های اقتصادی و اجرای سیاست های کلان وزارتخانه در جامعه کار و تولید و در راستای اصل سه جانبه گرایی نسبت به اتخاذ تدابیر لازم جهت افزایش بهره وری شورا متناسب با شرح وظایف پیش بینی شده، اقدامات موثری را به عمل آورید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 آذر 1400 بروزرسانی: 14 آذر 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 1156

به "انتصاب دبیر شورای عالی کار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتصاب دبیر شورای عالی کار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید