اقامتگاه های کاستاریکا ، ایده آل برای سرگرمی در کاستاریکا (تور کاستاریکا)

به گزارش مجله شهبازی، اکوسیستم های کاستاریکا(این کشور در مجاورت هندوراس و نیکاراگوئه قرار گرفته است) در آمریکا طی سال های اخیر به معروفترین مکان های گردشگری تبدیل شده است. این کشور آمریکای مرکزی، سردمدار گردشگری سبز و سفر به طبیعت بکر است و همین عامل آن را به یکی از منطقه ها جالب برای اقامت در کاستاریکا تبدیل نموده است. تنوع گیاهی، جانوری و حیات وحش در کاستاریکا آنقدر زیاد است که دانشمندان هنوز نتوانسته اند همه انواع گونه های منحصر بفردی که تا کنون زنده مانده اند را کشف نمایند. اکوسیستم های کاستاریکا شامل مزارع کشاورزی فعال تا ساختمان های مدرن که منبع انرژی آن ها پنل های خورشیدی است، می باشد. هدف گردشگری شما هرچه باشد، بازدید از این منطقه ها زیبای آمریکای مرکزی امری لازم و لازم است. اکوسیستم های کاستاریکا از شگفت انگیزترین اقامتگاه های کاستاریکا و سرگرمی در کاستاریکابرای گردشگران محسوب می گردد.

اقامتگاه های کاستاریکا ، ایده آل برای سرگرمی در کاستاریکا (تور کاستاریکا)

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کاستاریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کاستاریکا از سن خوزه و آتشفشان ها و سواحل زیبای این کشور دیدن کنید.

اقامتگاه پاکوئر (Pacuare Lodge)

رودخانه پاکوئر در آمریکای مرکزی بدون شک یکی ازمکان های مناب برای اقامت در کاستاریکا است و جهت رفتینگ در آب های خروشان یا کایاکینگ در آمریکای مرکزی که نوعی تفریح در کاستاریکا است، از آن استفاده می گردد. برای دیدن کاستاریکای وحشی و مرطوب باید به اقامتگاه پاکوئر (Pacuare Lodge) در قلب کوهستان تالامانگا در آمریکای مرکزی سفر کنید. تعداد سیزده کلبه با سقف پوشیده از کاه به وسیله هندیان محلی در این منطقه ساخته شده است. از جمله تفریح در کاستاریکا می توان به پیاده روی برای دیدنی میمون های جیغ زن و اسب سواری در جنگل های بارانی اشاره نمود.

لاپا ریوس (Lapa Rios)

لاپا ریوس یک خلوتگاه لوکس کاستاریکایی با سرویس درجه یک، فضای محلی و غذاهای بین الملل خوشمزه است. این اقامتگاه ها در آمریکای مرکزی به لطف این کلبه های وسیع و جادار، تجهیزات لوکس و غذاهای محلی بیشترین تعداد جهانگرد را جذب اکوسیستم های طبیعی این کشور نموده است. گرچه این اقامتگاه ها نسبت به سایر مراکز این منطقه از قیمت بیشتری برخوردارند، اما برای مسافرانی که مایلند از یوگا، ماساژ و اسب سواری بهره برند، می تواند گزینه بسیار خوبی باشد که نوعی تفریح در کاستاریکا است. در این منطقه بعلاوه می توان میمون ها، توکان ها و طوطی های دم بلند قرمز رنگ آمریکای جنوبی را دیدن کرد.

هتل ویلا ویستا آرنال (Villas Vista Arenal)

این هتل در منطقه لافورچن (La Fortuna) در آمریکای مرکزی واقع شده و یکی از برترین گزینه ها برای مسافران دارای بودجه میانه که مایلند به جاذبه های برتر این منطقه نزدیک باشند، محسوب می گردد. شما می توانید هر صبحتان را با یک صبحانه عالی کاستاریایی روی بالکن هتل شروع کنید و سپس در شهرک قدم بزنید و در صورت تمایل در تورهای جهانگردی حضور یافته و از دیدنی بازارها و منظره ها محلی و بومی این منطقه لذت ببرید یا از دیدن منظره ها زیبای آتشفشان آرنال و گیاهان شاداب و حیوانات خاص منطقه از کلبه اختصاصی و زیبای خود سرمست شوید. خدمه در اینجا رفتاری بسیار محبت آمیز دارند و می توانند در مورد تورهای جهانگردی تجربیات ارزشمند خود را در اختیار شما قرار دهند و نوعی تفریح در کاستاریکا است.

بوسکه دل کابو (Bosque Del Cabo)

علاقمندان حیات وحش عاشق بوسکه دل کابو در کاستاریکا خواهند شد چراکه جنگل های بارانی کاستاریکا در تلاقی با اقیانوس آرام در این منطقه واقع شده است. دیدنی مکائوها، طوطی ها، گربه های جنگلی و تنبل ها در آمریکای مرکزی چندان تعجب آور نیست. خانه های ییلاقی این ناحیه دارای سیستم خورشیدی هستند و بعلاوه خانه هایی به موازات شهرک کابو ماتاپالو (Cabo Matapalo) جهت اقامت جهانگردان در این ناحیه وجود دارد. این هتل با مالکیت خصوصی در سال 1990 جهت تجارت و کسب و کار افتتاح شد اما اکنون به حفاظت از جنگل ها و گونه های زیستی اختصاص داده شده است.

اقامتگاه سلوا بانانیتو (Selva Bananito Lodge)

اقامتگاه سلوا بانانیتو در کاستاریکا یکی از محدود اقامتگاه هایی است که امکان دسترسی مستقیم به جنگل های بارانی کم ارتفاع را در جنوب کارائیب فراهم می آورد. این اقامتگاه در جنوب لیمون واقع در کوهستان تالامانکا واقع شده است و ظاهر روستایی خود را حفظ نموده است. گرچه نیروی برق در این سکونتگاه وجود ندارد، اما فعالیت های بسیاری می توان در اینجا انجام داد و دوباره با طبیعت خو گرفت. میهمانان این امکان را دارند که به اسب سواری در جنگل های بارانی بپردازند، از درختان سیبا بالا روند، از آبشارها فرود آیند، در امتداد رودخانه قدم بزنند و در سواحل به دیدنی پرندگان بنشینند. این از جمله اقامتگاه های کاستاریکا است و مناسب اقامت در کاستاریکا است.

خلوتگاه یوگای آنامایا (Anamaya)

یوگا در اقامتگاه های اکوسیستمی کاستاریکا چیزی بیش از یک جاذبه جهانگردی زودگذر است. آن در واقع نوعی سبک زندگی است. خلوتگاه یوگای آنامایا واقع در مونتزیوما (Montezuma) دارای غذای ارگانیک، استخر، آبگرم، منظره ها اقیانوسی و تعداد بسیار زیادی دوره های یوگا می باشد. این خلوتگاه در لبه صخره ها واقع شده و به وسیله جنگل های بارانی و آبشارها از دیده ها نهان است. انواع بسیاری تفریح در این خلوتگاه وجود دارد که از جمله می توان به پایکوبی آتش و هنرمندانی که در سیرک مشغول هستند اشاره نمود. قیمت هفتگی این خلوتگاه معمولا از 800 دلار تا 2000 دلار متغیر است و مناسب اقامت در کاستاریکا می باشد.

آلموند و کورال (Almonds and Coral)

سکونتگاه آلموند و کورال برای افراد فراری از محیط شهر و آن هایی که مایلند در اقامتگاهی لوکس اما دارای طبیعتی زیبا سکونت نمایند، می تواند یک گزینه بسیار عالی باشد. شما می توانید در یک خانه ییلاقی جنگلی راحت که دارای رستوران نیز می باشد و به خلیج نیز دسترسی دارد، اقامت کنید. این رستوران دارای تعداد بسیاری چاشنی های محلی و دکوراسیون به سبک سافاری می باشد. هر واحد تختخواب هایی دارد که با توری ضد نفوذ حشرات محصور شده و دارای لامپ های الکتریکی و آب گرم می باشد. این یک ترکیب عالی از سبک زندگی لوکس و بازگشت به قلب طبیعت است. این از جمله اقامتگاه های کاستاریکا می باشد و برای اقامت در کاستاریکا مناسب است.

اقامتگاه خانه درختی کاستاریکا

بسیاری افراد از سپری کردن اوقات دوران کودکی خود در خانه های درختی خاطره هایی در فکر دارند. چرا این نوستالژی را باسازی ننموده و در خانه درختی کاستاریکایی اقامت نکنید؟ این خانه های درختی ظرفیت شش نفر را دارند. این اقامتگاه در پشت خلیج پونتا اوا (Punta Uva) در جنوب پورتو ویجو (Puerto Viejo) استان لیمون واقع شده است. یکی از برترین کارهایی که می توانید در اینجا انجام دهید این است که به وسیله قایق های کانو و راهنمای محلی به سیاحت حیات وحش گاندوکا مانزانیلو (Gandoca-Manzanillo) بپردازید. یکی دیگر از وقت گذرانی های بسیار دلپذیر این است که در خانه درختی خود بمانید و منظره ها طبیعی بی نظیر و زیبا را دیدن کنید و لذت ببرید. این از اقامتگاه های کاستاریکا محسوب می گردد.

اقامتگاه ساحلی فلامینگو

این اقامتگاه که در پلایا فلامینگو (Playa Flamingo) واقع شده و اقامتگاهی برای دوستداران طبیعت است که در ساحل شمال غربی کاستاریکا واقع شده است. شما در این سکونتگاه در حالیکه از محیط آرام و خدمه خوش برخورد آن لذت می برید به وسیله نخل های بلند و درختان کوهستانی سرسبز احاطه شده اید. اتاق های رمانتیک آن دارای همه امکانات و تجهیزات لوکس و مدرن بوده و حتی دارای سوییت ماه عسل با یک اتاق نشیمن و حمام جکوزی بزرگ می باشد. قایق سواری در مانگروها، غوطه ور شدن در رودخانه کروبیکی، گشت و گذار، غواصی و سفر دریایی در غروب آفتاب از جمله فعالیت هایی است که می توانید در این اقامتگاه انجام دهید. نرخ این سکونتگاه از 95 دلار برای هر شب شروع می گردد.این مکان از اقامتگاه های کاستاریکا است.

هتل سان بادا (San Bada)

هتل سان بادا در منطقه مانوئل آنتونیو (Manuel Antonio) در ساحل اقیانوس آرام کاستاریکا واقع شده است. اگر مایلید به سیاحت منطقه ها جنگلی و آبشارها به وسیله پیاده روی یا اسب سواری بپردازید، این مکانی بسیار شگفت انگیز برای شما می تواند باشد. وقتی در این هتل اقامت دارید، پارک ملی مانوئل انتونیو در حیاط پشتی شما واقع شده است که مجهز به بالکن های خصوصی و دارای باغ و منظره ها اقیانوسی است. می توانید در رستوران کنگو غذاهای سنتی یا در بار پرزوسو اسنک (Perezoso Snack) نوشیدنی سفارش دهید. این بار در استخر ویژه بزرگسالان این هتل واقع شده است.

اقامتگاه فینکا لونا نوئوا (Finca Luna Nueva)

این اقامتگاه نسبت به سایر سکونتگاه ها در جذب جهانگرد یک گام جلوتر است چرا که برای میهمانان خود این امکان را فراهم می آورد که در مزرعه گیاهان ارگانیک آن به کار بپردازند. این مکان در 200 کیلومتری منطقه حفاظت شده و جنگل های بارانی نزدیک آتشفشان آرنال واقع شده است که گزینه عالی برای جهانگردان با بودجه میانه می تواند باشد. برجی در آنجا واقع شده است که می توان از آن بالا رفته و از این آتشفشان عکس گرفت. بعلاوه تورهای اسب سواری و پیاده روی نیز در اینجا موجود است. این اقامتگاه مکانی عالی برای استراحت و تمدد اعصاب محسوب می گردد به خصوص با شنا در استخر آن در فصل بهار و صرف یک شام سنتی کاستاریایی. نرخ این اقامتگاه بسته به فصل سکونت بین 78 تا 102 دلار متغیر است.

منبع: همگردی
انتشار: 17 دی 1401 بروزرسانی: 17 دی 1401 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 1464

به "اقامتگاه های کاستاریکا ، ایده آل برای سرگرمی در کاستاریکا (تور کاستاریکا)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقامتگاه های کاستاریکا ، ایده آل برای سرگرمی در کاستاریکا (تور کاستاریکا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید