آخرین شرایط مدیرعاملی استقلال و پرسپولیس از زبان معاون وزیر

به گزارش مجله شهبازی، معاون وزیر ورزش و جوانان آخرین شرایط مدیریتی در باشگاه های استقلال و پرسپولیس را شرح داد.

آخرین شرایط مدیرعاملی استقلال و پرسپولیس از زبان معاون وزیر

مهدی علی نژاد در گفت و گو با ایسنا، در خصوص آخرین شرایط انتخاب مدیرعامل در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، شرح داد: هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به صورت منسجم در حال پیشبرد فعالیت ها است و اختلافی با مدیرعامل سابق داشتند که منجر به استعفا و در نهایت برای باشگاه سرپرست انتخاب شد و در حال حاضر راستا خود را ادامه می دهند.

وی ادامه داد: در آینده نزدیک هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، مدیرعامل را انتخاب خواهد کرد و هم اکنون در پرسپولیس مشکل خاصی وجود ندارد و با وجود سرپرست نیز به خوبی اداره شود و در خصوص انتخاب مدیرعامل نیز رایزنی از طریق هیئت مدیره انجام می شود.

  • عکس | فرهاد مجیدی به جای سیدجلال اسطوره فوتبال ایران شد

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه وزارت ورزش و جوانان در خصوص شرایط هیئت مدیره و انتخاب مدیرعامل جدید برای باشگاه استقلال نیز، خاطرنشان کرد: قبل از نوروز 99، سعادتمند و نظری به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال انتخاب شدند و پس از استعفای فتح اله زاده، وزارت ورزش و جوانان در سریع ترین زمان ممکن ترمیم هیئت مدیره را انجام داد.

علی نژاد افزود: روی فتح اله زاده حساب جدی باز می شد و تصور کردیم با توجه به سابقه ای که دارند می توانند استقلال را به آرامش برسانند اما به هر دلیلی پس از 16 روز استعفا کرد. دلایل این استعفا برای بنده روشن نیست و ما توقع نداشتیم چنین اتفاقی رخ دهد و امیدوار بودیم راستا خود را ادامه دهد.

وی با اشاره به اینکه طی یک تا دو روزه آینده مدیرعامل جدید باشگاه استقلال توسط هیئت مدیره انتخاب می شود، گفت: با انتخاب مدیرعامل جدید شرایط برای باشگاه استقلال نیز بهتر و پایدارتر دنبال می شود.

  • وزیر ورزش: سال 99 استقلال و پرسپولیس واگذار می شوند
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 170

به "آخرین شرایط مدیرعاملی استقلال و پرسپولیس از زبان معاون وزیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط مدیرعاملی استقلال و پرسپولیس از زبان معاون وزیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید