پیگیر جذب شهریار مغانلو هستیم، نیم فصل دوم مثل رانندگی در شب است!

به گزارش مجله شهبازی، به گزارش خبرنگاران، حمید مطهری در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس با سایپا گفت: جا دارد قهرمانی نیم فصل که جزو اهداف کوتاه مدت ولی با ارزش ما بود را به روح علی (انصاریان)، مهرداد (میناوند) و سه هواداری که از دست دادیم، تقدیم کنیم. این قهرمانی باید با یک سرانجام خوب تمام گردد. کار ما از حالا سخت تر می گردد. بازی در نیم فصل دوم مثل رانندگی در شب است که باید نهایت دقت را داشته باشیم. کوچک ترین اشتباه شما را تنبیه و از راستا قهرمانی دور می نماید.

پیگیر جذب شهریار مغانلو هستیم، نیم فصل دوم مثل رانندگی در شب است!

وی توضیح داد: باید با تمرکز بیشتر کار را پیش ببریم چون سرعت و شتاب به کارمان نمی آید و باید تمرکز کنیم. بعد از دو روز استراحت پس از بازی با گل گهر، بازیکنان از نظر ذهنی و جسمی بازسازی شدند. هفته قبل بازیکنان خیلی زحمت کشیدند و با انگیزه بودند. ان شاءالله این کوشش را در بازی فردا ببینیم. کار سختی در لیگ داریم.

مربی پرسپولیس اضافه کرد: خودم دو سال در سایپا به عنوان مربی کار کردم. سایپا یک باشگاه با ساختار است. آنها تیم دونده و جنگنده ای هستند و با نهایت انگیزه مقابلمان ظاهر می شوند. سعی می کنیم سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم.

مطهری تاکید نمود: درباره جابجایی خیلی از ما سئوال می گردد. باید بگویم بحث جابجایی برای طرفداران مهم است ولی برای کادر فنی مهمتر. لیستی را به باشگاه داده ایم و باشگاه هم پیگیر است. وظیفه باشگاه است که پیگیر این لیست باشد. ما در چهار جام شرکت می کنیم و شرایط سختی خواهیم داشت. مهم است که در دو سه پستی که احتیاج داریم بازیکن جذب کنیم.

وی در مورد رمز پیروزیت پرسپولیس یادآور شد: مهمترین نکته تیم ما همدلی و یکدستی بود. همه یک هدف مشترک یعنی قهرمانی را دنبال می کنیم. بازیکنان ما متعهدانه به وظیفه خود عمل نموده اند. آنها سعی می نمایند بهترین شرایط را داشته باشند. کادر فنی هم تمام وقت در اختیار بچه ها هستند. در این مجموعه همه به نحو احسن وظایف را انجام می دهند تا منجر به قهرمانی آخر فصل گردد.

مربی پرسپولیس تاکید نمود: برای بازی با سایپا مصدوم و محروم را نداریم. تا این لحظه پنجره جابجایی باز نشده است و احتمالاً ترابی را در اختیار نداریم. اما شاید تا فردا اتفاقات دیگری رخ بدهد.

مطهری درباره احتمال جذب شهریار مغانلو گفت: یکی از بازیکنان مدنظرمان شهریار مغانلو بوده است. باشگاه در حال پیگیری است. امیدواریم باشگاه شهریار را جذب کند. بازیکنانی که انتخاب می کنیم باید کاراکتر قهرمانی داشته باشند و جنگجو باشند. شهریار هم یکی از این نفرات است.

وی در مورد بازی پرسپولیس با مس نوین در جام حذفی اظهار کرد: فوتبال را نمی توان پیش بینی کرد و تیم های پایین جدول، تیم های صدر را شکست می دهند. مس نوین تیم قابل احترامی است. باشگاه مس سه تیم در رده های مختلف دارد. آنها ساختار دارند و برای فوتبال هزینه می نمایند. هیچ مسابقه ای را آسان نمی گیریم. این تیم را رصد می کنیم تا بیشتر بشناسیم و در جام حذفی پیروز باشیم. باید تیم خودمان را هم تقویت کنیم.

مطهری درباره توقف پرسپولیس در بازی رفت با سایپا، گفت: دنبال عذر و بهانه نیستیم. در آن بازی هم از نظر فنی نمایش خوبی داشتیم ولی نتوانستیم از فرصتها استفاده کنیم. آن روز شرایط زمین مسابقه کارمان را سخت کرد. سایپا می خواهد از ما امتیاز بگیرد و ما هم باید برنامه های مختلفی داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 787

به "پیگیر جذب شهریار مغانلو هستیم، نیم فصل دوم مثل رانندگی در شب است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیر جذب شهریار مغانلو هستیم، نیم فصل دوم مثل رانندگی در شب است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید