پوتین در مخفیگاه به سر میبرد؟، پاسخ کرملین

به گزارش مجله شهبازی، خبرنگاران : سخنگوی کرملین امروز، یکشنبه شایعات درباره اقامت رئیس جمهوری این کشور در مخفیگاه را رد و تاکید کرد، پوتین به حدی که برای سلامتی اش ضروری باشد، تحت تست های کرونا قرار می گیرد.

پوتین در مخفیگاه به سر میبرد؟، پاسخ کرملین

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا: سایت شبکه روسیا الیوم، در فیلم مستند ویروس خطرناک... سال نخست به کارگردانی خبرنگار روس نائله عسکرزاده، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کاخ کرملین درباره این که آیا ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه از ترس ابتلا به کرونا در یک مخفیگاه به سر می برد و از آنجا دستوراتش را می دهد، گفت، هرگز. پوتین در مقر اقامت خود در حومه مسکو اقامت دارد و در آنجا زندگی می کند و از همان جا بسیار کار انجام می دهد و از آنجا به کرملین می رود و از آنجا نیز پروازهای هوایی اش را انجام می دهد.

پسکوف درباره این که آیا پوتین تحت تست های روزانه کرونا قرار می گیرد یا نه تاکید کرد: آزمایش ها به اندازه ای که سلامت او ایجاب کند، انجام می شوند، نه کمتر نه بیشتر.

سخنگوی کرملین شرح داد، پوتین پزشکان و متخصصانی در زمینه پاندمی و کارشناسانی دارد که برنامه فعالیت های رئیس جمهوری را از لحاظ پزشکی تنظیم می کنند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 30 دی 1399 بروزرسانی: 30 دی 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 661

به "پوتین در مخفیگاه به سر میبرد؟، پاسخ کرملین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوتین در مخفیگاه به سر میبرد؟، پاسخ کرملین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید