وقتی که یک خواننده در سازمان منطقه آزاد کیش مدیرعامل میشود، اقدامات عجیب و تخریب فضای سبز و ضرر چند صد میلیونی!

به گزارش مجله شهبازی، در ادامه انتصاب های عجیب و غریب و ژن های خوب در منطقه آزاد کیش، از پسر عارف تا دختر مهرعلیزاده، در دو ماه گذشته نوبت به سهمیه شخص مظفری رسید تا یکی از خوانندگان دست چندم که با خود او به کیش آمده بود را به عنوان مدیرعامل شرکت مهم عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش منصوب کند.

وقتی که یک خواننده در سازمان منطقه آزاد کیش مدیرعامل میشود، اقدامات عجیب و تخریب فضای سبز و ضرر چند صد میلیونی!

زمانی که ابوالفضل طیبی که حتی در عرصه خوانندگی هم موفقیتی نداشت، به یک باره با حکم مظفری به عنوان مدیرعامل شرکت عمران، آب وخدمات کیش منصوب شد، نقدها زیادی مطرح شد که به کارگیری شخصی بدون تخصص در این جایگاه میتواند تبعات منفی زیادی را به همراه داشته باشد .

تخریب فضای سبز به اسم ساماندهی نوار ساحلی

مدیرعامل شرکت عمران، آب وخدمات در تازه ترین اقدام طرح مدیریت و ساماندهی نوار ساحلی کیش را کلید زده و هدف این طرح را دسترسی عموم مردم به تمامی مناطق ساحلی عنوان کرده است، اما در اقدامی عجیب به منظور آزاد سازی ساحل دستور تخریب فضای سبز یکی از برج های معروف کیش را داده است که این فضای سبز قطعا با صرف هزینه و با گذشت مدت زمان زیادی ایجاد شده است، که حالا باید در یک روز تخریب و نابود شود.

این اقدام با واکنش های منفی کیشوندان رو به رو شده است زیرا که حتی اگر این فضای سبز بدون اخذ مجوز و غیرقانونی ایجاد شده بود، اگر عقل مبنای تصمیم گیری قرار میگرفت تنها لازم بود که دسترسی مردم به آن آزاد شود نه اینکه با صرف نیرو و هزینه، تخریب فضای سبز صورت گیرد.

در ادمه بخشی از واکنش های مردم را نسبت به این اقدام عجیب خواهیم خواند:

منبع: گردشبان
انتشار: 4 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 430

به "وقتی که یک خواننده در سازمان منطقه آزاد کیش مدیرعامل میشود، اقدامات عجیب و تخریب فضای سبز و ضرر چند صد میلیونی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی که یک خواننده در سازمان منطقه آزاد کیش مدیرعامل میشود، اقدامات عجیب و تخریب فضای سبز و ضرر چند صد میلیونی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید