نجلا پربیننده ترین سریال تلویزیون در مهرماه شد

به گزارش مجله شهبازی، بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما از سریال های تلویزیونی شبکه های مختلف در نیمه دوم شهریور و مهرماه 99 سریال نجلا از شبکه سه سیما پربیننده ترین سریال شد.

نجلا پربیننده ترین سریال تلویزیون در مهرماه شد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما از سریال های تلویزیونی شبکه های مختلف در نیمه دوم شهریور و مهرماه 99 سریال نجلا از شبکه سه سیما با 35.5 درصد مخاطب و 83.6 درصد رضایت در حد زیاد، بهترین سریال تلویزیونی در این مدت شد.

بر اساس این نظرسنجی بیش از 79 درصد از مردم بیننده برنامه های سیمای جمهوری اسلامی ایران اعم از سریال، فیلم سینمایی، مسابقه، سخنرانی، گفتگومحور، ورزشی، اخبار و... بوده اند.

بعد از سریال تلویزیونی نجلا، سریال زمین گرم با 28.7 درصد مخاطب و 71.1 درصد رضایت در حد زیاد از شبکه سه سیما در جایگاه دوم سریال های تلویزیونی در نیمه دوم شهریور و مهرماه قرار گرفت.

ایلدا از شبکه یک سیما هم با 27.6 درصد مخاطب و 75.2 درصد رضایت در حد زیاد، سومین سریال پرمخاطب تلویزیون در این مدت بوده است.

سریال کوتاه سرزده از شبکه یک سیما هم که یکی از تولیدات مرکز خراسان رضوی بود با 18.5 درصد مخاطب و رضایت 63.1 درصدی در حد زیاد چهارمین سریال تلویزیونی بود که در این یک ماه و نیم نظر مخاطبان را به خود جلب کرد.

بوم و بانو از شبکه دو سیما هم با 16.6 درصد مخاطب و رضایت 60.6 درصدی در حد زیاد، در میان پنج سریال تلویزیونی قرار گرفت که در نیمه دوم شهریور و مهر 99 موردتوجه مخاطبان قرار گرفته است.

بر اساس این نظرسنجی در میان سریال های تکراری هم که از شبکه های مختلف سیما در نیمه دوم شهریور و مهر 99 پخش شده است کیمیا و پایتخت یک، هر دو از آی فیلم به ترتیب با 15.4 و 13 درصد مخاطب بیشترین مخاطبان را داشته اند.

نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی همچنین نشان می دهد بیش از 27 درصد از پاسخگویان غیرتهرانی بیننده سریال های مختلف تکراری از شبکه های استانی سازمان صداوسیما بوده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 آذر 1399 بروزرسانی: 23 آذر 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 594

به "نجلا پربیننده ترین سریال تلویزیون در مهرماه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجلا پربیننده ترین سریال تلویزیون در مهرماه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید