نتیجه والیبال ایران ، تایلند؛ پیروزی بی دردسر در بازی دوم

به گزارش مجله شهبازی، بیست و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از 21 شهریورماه به میزبانی ژاپن درحال پیگیری است که تیم ملی والیبال ایران به اسم مدافع اسم قهرمانی در صدر گروه B قرار گرفته است و با تیم های پاکستان، تایلند و هنگ کنگ هم گروه است.

نتیجه والیبال ایران ، تایلند؛ پیروزی بی دردسر در بازی دوم

در بازی روز اول رقابت های قهرمانی آسیا، بلندقامتان ایران به مصاف تیم ملی والیبال هنگ کنگ رفته و پیروز شدند با نتیجه قاطع 3 بر صفر به پیروزی برسند.

در بازی دوم این مسابقات، تیم ملی والیبال ایران از ساعت 10:30 امروز(دوشنبه) به مصاف تیم ملی والیبال تایلند رفت. بلندقامتان ایران در این مسابقه پیروز شدند بدون دردسر با نتیجه 3 بر صفر برنده شوند.

ست اول: ایران 25 - 17 تایلند

تیم ملی والیبال ایران ست اول این رقابت را بسیار طوفانی شروع کرد و توانست با نتیجه 5 بر صفر از تایلند پیش بیفتد. تیم ملی والیبال ایران طبق پیش بینی های اجرا شده در ست اول تیم برتر میدان بود و توانست با نتیجه قاطع 11بر 4 از حریف جلو بیفتد.

در ادامه بازی، بلندقامتان ایران فزونی خود را به بازیکنان تایلند دیکته نموده و پیروز شدند با نتیجه 25 بر 17 ست اول را به نام خود نمایند.

ایران در این ست 11 حمله انجام داد درحالی که تیم ملی والیبال تایلند تنها در 4 حمله پیروز عمل کرد.

ست دوم: ایران 25 - 12 تایلند

ست دوم درحالی شروع شد که بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی والیبال ایران از ملی پوشان درخواست کرد که بازی را به شوخی نگرفته و جدی کار را پیش ببرند. در ابتدای این بازی تیم ملی والیبال ایران بازهم پیروز عمل کرد و با نتیجه 8 بر 2 از حریف پیش افتاد.

بلندقامتان ایران در این ست عملکرد بی نقصی داشته و توانستند با نتیجه قاطع 25 بر 12 ست دوم این رقابت ها را به نام خود نمایند.

ست سوم: ایران 25- 18 تایلند

دو تیم در ست سوم پایاپای پیش رفته به طوری که تیم ملی والیبال ایران و تیم ملی والیبال تایلند در امتیاز 9 برابر شدند. در ادامه کار تایلند عملکرد خوبی داشت و پیروز شد 10-9 از ایران پیش بیفتد؛ پس از این نتیجه عطایی تصمیم گرفت که زمان استراحت بگیرد تا این اختلاف امتیاز کاهش یابد.

در این ست تیم ملی والیبال تایلند عملکرد خوبی داشت و در امتیاز 12 به سود تایلند رالی زیبایی بین تیم ملی والیبال ایران و تایلند شکل گرفت.

تیم ملی والیبال ایران در انتها این ست توانست با نتیجه 25 بر 18 به پیروزی برسد تا علاوه بر ثبت این ست به نام ایران، بازی را با پیروزی به اتمام برساند.

میلاد عبادی پور (کاپیتان)، میثم صالحی، امیرحسین اسفندیار، اسماعیل مسافر، جواد کریمی، علی رمضانی، صابر کاظمی، امین اسماعیل نژاد، علی اصغر مجرد، رضا عابدینی، امیرحسین توخته، مهدی جلوه، محمدرضا حضرت پور و ابوالفضل قلی پور بازیکنان ایران در رقابت های قهرمانی آسیا هستند که برای تیم ملی والیبال ایران بازی می نمایند.

تیم ملی والیبال ایران سه شنبه 23 شهریور از ساعت 5 بامداد در بازی سوم گروهی به مصاف پاکستان خواهد رفت.

منبع: فرارو
انتشار: 24 شهریور 1400 بروزرسانی: 24 شهریور 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 1070

به "نتیجه والیبال ایران ، تایلند؛ پیروزی بی دردسر در بازی دوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتیجه والیبال ایران ، تایلند؛ پیروزی بی دردسر در بازی دوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید