قیمت مسکن در شهرری چقدر است؟

به گزارش مجله شهبازی، به گزارش خبرنگاران، واسطه های ملکی فعال در منطقه 20 تهران یعنی محدوده شهرری می گویند تعداد آپارتمان های فروشی که به آنها سپرده شده است، بسیار اندک و در برخی معابر انگشت شمار است. به اذعان این گروه از فعالان بازار ملک، شهرری سردترین روزهای بازار مسکن در طول حداقل یک سال اخیر را تجربه می کند.

قیمت مسکن در شهرری چقدر است؟

بررسی شرایط معاملات و قیمت مسکن در این منطقه نیز چنین گزاره ای را تایید می کند، کمااینکه تعداد معاملات مسکن اجرا شده در این منطقه که در زمره سه منطقه ارزان قیمت تهران به شمار می آید، در ماه گذشته 68 فقره بوده است.

این در حالی است که در ماه مشابه سال گذشته در این منطقه 114 فقره معامله فروش ثبت شد. میانگین قیمت مسکن در شهرری و محله های اطراف آن طی معاملات اخیر 15 میلیون و 820 هزار تومان بوده که نسبت به مهر سال گذشته 21 درصد افزایش دارد.

تحقیق میدانی حاکی از این است که اغلب فایل های فروش موجود در بازار مسکن منطقه 20 به ویژه در محله های دولت آباد و شهرری از جنس واحدهای مسکونی است که در سال های اخیر با هدف سرمایه گذاری خریداری شده اند و اکنون خریداران سرمایه ای، واحدهای تخلیه یا در اجاره مستاجر را برای فروش عرضه کرده اند.

در عین حال با وجود اینکه سرمایه گذاران دیروز، فروشندگان امروز منطقه 20 هستند، با توجه به سهم پایین خرید سرمایه ای در این منطقه، تعداد فایل های فروش در بازار مسکن شهرری بسیار اندک است.

منبع: دنیای اقتصاد

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 26 آذر 1400 بروزرسانی: 26 آذر 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 1169

به "قیمت مسکن در شهرری چقدر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت مسکن در شهرری چقدر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید