فرصت مدیریت مستقیم سهام عدالت تمدید شد

به گزارش مجله شهبازی، به گزارش خبرنگاران، حسین فهیمی با اعلام خبر تمدید مهلت انتخاب روش مدیریت مستقیم سهام عدالت، افزود: فرآیند انتخاب مدیریت مستقیم سهام عدالت برای مشمولان فعلا تا جمعه ادامه دارد و پس از آن اعلام خواهد شد این زمان تمدید می شود یا خیر. بنابراین مشمولان فرصت دارند تا جمعه با مراجعه به درگاه اینترنتی www.samanese.ir روش مدیریت مستقیم را برای سهام عدالت خود انتخاب کنند. در غیر این صورت روش غیرمستقیم برای آن ها انتخاب خواهد شد.

فرصت مدیریت مستقیم سهام عدالت تمدید شد

به گفته وی بیش از 16 میلیون و 200 هزار نفر تا کنون روش مستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب کردند.

سخنگوی طرح آزادسازی سهام عدالت در ادامه درمورد اختلال در درگاه اینترنتی sahamedalat.ir نیز توضیح داد: این درگاه برای دیدن ارزش واقعی سهام مشمولانی است که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده اند. این سامانه درحال توسعه و اختلال آن برطرف شده است. سامانه درحال توسعه است.

فهیمی به این سوال که آیا مشمولان همچنان می توانند فقط 30 درصد سهام خود را به فروش برسانند، پاسخ داد: 30 درصد مصوبه شورای عالی بورس است و درصدهای بعدی به تدریج اعلام می شود.

پیش از اعلام شده بود مشوولان سهام عدالت تا هشتم خرداد فرصت دارند مدیریت مستقیم را برای سهام عدالت خود انتخاب کنند، البته این فرصت تا 15 خردادماه تمدید شده بود. بر این اساس مشمولینی که مدیریت مستقیم را انتخاب کرده اند می توانند با مراجعه به بانک یا کارگزاری نسبت به فروش 30 درصد سهام خود اقدام کنند.

البته توصیه کارشناسان انتخاب روش غیرمستقیم و نفروختن آن است.

منبع: ایسنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 20 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 338

به "فرصت مدیریت مستقیم سهام عدالت تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت مدیریت مستقیم سهام عدالت تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید