حمید هیرادخواننده پاپ: بیماری من قابل درمان نیست ؛ هنوز هم تحت درمانم

به گزارش مجله شهبازی، حمید هیراد خواننده پاپ گقت: آغاز بیماری من از سال 95 بود. ذات بیماری من قابل درمان نیست. این بیماری پستی ها و بلندی های خودش را دارد. در دوره ای ارام است و در دوره ای فوران می نماید.

حمید هیرادخواننده پاپ: بیماری من قابل درمان نیست ؛ هنوز هم تحت درمانم

حمید هیراد گفت: از سال 95 تا به امروز تحت درمانم اما ذات بیماری من قابل درمان نیست.

به گزارش ایرنا، حمید هیراد روز چهارشنبه در نشست خبری کنسرت مشترک خود با راغب راجع شرایط سلامتی خود گفت: آغاز بیماری من از سال 95 بود. ذات بیماری من قابل درمان نیست. این بیماری پستی ها و بلندی های خودش را دارد. در دوره ای ارام است و در دوره ای فوران می نماید. در حال درمان هستم. اما چیزی نیست که درمان پذیر باشد ولی عمر دست خداست.

وی اضافه کرد: چیزی مانند آلودگی هوا، آلودگی غذا، استرس و... روی این بیماری تاثیر می گذارد. از سال 95 تا به امروز در حال درمان بوده ام. هنوز هم تحت درمانم.

هیراد گفت: یک سری داروهایی باید استفاده کنم که هنوز آن را به دلایل شخصی آغاز نکرده ام. خیلی اقدامات در چند کشور انجام دادم اماهمیشه مانند کودکی کوچک باید مراقبش باشم که اتفاقی رخ ندهد.

این خواننده ادامه داد: در این مدت بالاترین چیزی که به من روحیه داده، شغلم بوده که اگر روزی آن را کنار بگذارم، شرایط بدی پیدا می کنم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 13 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1402 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 1514

به "حمید هیرادخواننده پاپ: بیماری من قابل درمان نیست ؛ هنوز هم تحت درمانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمید هیرادخواننده پاپ: بیماری من قابل درمان نیست ؛ هنوز هم تحت درمانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید