ترکیب احتمالی سرخ ها برابر التعاون؛ پرسپولیس با 6تغییر پوست اندازی می کند

به گزارش مجله شهبازی، باید دید تصورات تاکتیکی سرمربی سرخ ها چقدر در درون زمین محقق خواهد شد و آیا بازیکنان جدید این تیم توانایی تحمیل خود به ترکیب پرسپولیس را خواهند داشت یا نه.

ترکیب احتمالی سرخ ها برابر التعاون؛ پرسپولیس با 6تغییر پوست اندازی می کند

به گزارش خبرنگاران پرسپولیس امروز در حالی باید به مصاف التعاون برود که با جدایی دو بازیکن تاثیرگذار این تیم و البته غیبت چند بازین ترکیبش دستخوش تغیرات زیاد خواهد شد.

یحیی گل محمدی از همان دربی جام حذفی تصمیم خود برای تغییر در درون دروازه پرسپولیس را گرفت و با خرید حامد لک او را به عنوان شماره یک سرخ ها انتخاب کرد. دروازه بانی که امروز هم اولین بازی خود در ترکیب پرسپولیس را در یک بازی حساس انجام خواهد داد.

اما زوج خط دفاعی سرخ ها مانند بیشتر مسابقات لیگ برتر از شجاع و کنعانی تشکیل خواهد شد تا کمترین تغییر را در این منطقه از زمین ببینیم. با غیبت شیری در جناح راست سیامک نعمتی جایگزین او خواهد شد. با توجه به خط هافبک پرترافیک پرسپولیس نعمتی باید در این نقطه از زمین اعتماد یحیی را جلب کند تا همچنان در ترکیب سرخها باقی بماند.

در سمت چپ خط دفاعی اما با غیبت محمد نادری و مصدومیت انصاری، سعید آقایی اولین بازی خود برای پرسپولیس را انجام خواهد داد.

اما در خط میانی یحیی دو خرید جدید پرسپولیس را روانه میدان خواهد کرد. میلاد سرلک امروز به عنوان هافبک دفاعی جایگزین کمال کامیابی نیایی خواهد شد. هافبک دفاعی باتجربه سرخ ها در فصل پیش رو کار سختی برای حفظ جایگاهش در تیم یحیی خواهد داشت. احمد نوراللهی کاپیتان سرخ ها هم بازیگردان اصلی این تیم خواهد بود. در جناح چپ امید اصلی یحیی برای پر کردن جای خالی ترابی احسان پهلوان است. بازیکنی که همراه با بشار باید بار تکنیکی فاز هجومی تیم یحیی را در دو جناح خط میانی به دوش بکشند.

در خط حمله هم که گزینه اول یحیی عیثی آل کثیر خواهد بود. مهاجمی که جایگزین علی علیپور شده و وظیفه اصلی گلزنی در ترکیب سرخ ها از امروز بر عهده او خواهد بود. زوج آل کثیر در بازی امشب وحید امیری است که زمان حضور علیپور هم به عنوان مهاجم مکمل در کنار او حضور داشت.

بازی با التعاون در واقع اولین رونمایی از اندیشه های تاکتیکی یحیی گل محمدی برای فصل جدید است. باید دید تصورات تاکتیکی سرمربی سرخها چقدر در درون زمین اتفاق خواهد افتاد و آیا بازیکنان جدید این تیم خود را به ترکیب این تیم تحمیل خواهند کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 آبان 1399 بروزرسانی: 7 آبان 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 496

به "ترکیب احتمالی سرخ ها برابر التعاون؛ پرسپولیس با 6تغییر پوست اندازی می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی سرخ ها برابر التعاون؛ پرسپولیس با 6تغییر پوست اندازی می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید