اولویتم بازی خارج از ایران است، طیبی از فوتبالی ها هم موفقتر میشود

به گزارش مجله شهبازی، محمدرضا سنگ سفیدی ملی پوش فوتسال ایران و بازیکن تیم گیتی پسند در تبادل نظر با خبرنگاران، با اشاره به شروع تمرینات باشگاهی برای حضور در فینال لیگ برتر فوتسال گفت: از روز یکشنبه تمرینات گروهی شروع شد. بازیکنان اضافه وزن نداشتند ولی کادر فنی هم برنامه ای را ترتیب داده است تا فشار زیادی به بازیکنان وارد نشود و 20 روز پیش رو هم بگذرد.

اولویتم بازی خارج از ایران است، طیبی از فوتبالی ها هم موفقتر میشود

وی اضافه کرد: برگزاری بازی فینال در این شرایط از نظر فنی چیز خاصی ندارد و هیچ کمکی به لیگ یا بازیکنان نمی کند. ضمن اینکه احتمال مصدومیت بازیکنان دو تیم که ملی پوش هم در میان آنها هست، وجود دارد. امیدوارم هیچ بازیکنی مصدوم نگردد چون تیم ملی هم سال شلوغی در پیش دارد.

ملی پوش فوتسال ایران در پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال بازی محتاطانه ملی پوشان دو تیم در فینال به خاطر جلوگیری از مصدومیت، اظهار کرد: هیچ بازیکنی اعتبار و آبروی خودش را زیر سوال نمی برد. مطمئنم هر دو تیم سفت و محکم بازی می نمایند تا از اعتبار خود و تیمشان دفاع نمایند.

وی ادامه داد: به نظرم اگر فینال لیگ پیش از آغاز فصل آینده برگزار می شد بهتر بود. الان باید برای دو بازی، بدنسازی کنیم و دوباره تمرینات برای چند ماه تعطیل می گردد. بازیکنان بخصوص ملی پوشان تحت فشار قرار می گیرد. می شد تصمیم بهتری گرفت ولی به هر حال ما هم تابع هستیم و به برنامه ریزی سازمان لیگ احترام می گذاریم.

ملی پوش فوتسال ایران درباره وضعیتش برای فصل آینده تاکید نمود: فعلاً با گیتی پسند قرارداد دارم و تا خاتمه فینال با این تیم خواهم بود. تصمیم اولم برای فصل بعد لژیونر شدن است. اگر هم نشد تصمیم دیگری می گیرم.

سنگ سفیدی که فصل گذشته در تیم مس بازی می کرد و از این تیم طلبکار بود، گفت: من و حمید احمدی از تیم مس طلب داشتیم که به فدراسیون فوتبال شکایت کردیم و به نفع ما رأی صادر شد. مس به کمیته استیناف شکایت کرد که رأی ما در این کمیته هم تأیید شد. 110 میلیون تومان از مس طلب دارم که باید به من پرداخت نمایند. فکر می کنم فعلاً این تیم از جابجایی محروم است و تا با تسویه حساب نکند، این مشکل حل نمی گردد. چیزی بیش از حقمان نمی خواهیم.

ملی پوش فوتسال ایران که ارتباط نزدیکی با حسین طیبی دیگر بازیکن فوتسال ایران دارد، در خاتمه صحبت هایش گفت: طیبی جزو بازیکنان شناخته شده فوتسال ایران است. او از غیرت قزاقستان جدا شد و سه، چهار پیشنهاد خیلی خوب دارد. حسین هر کدام از پیشنهادهایش را که قبول کند می تواند تا سال ها لژیونر عظیم ایران باقی بماند؛ لژیونری که حتی از فوتبالی ها هم موفقتر می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 327

به "اولویتم بازی خارج از ایران است، طیبی از فوتبالی ها هم موفقتر میشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولویتم بازی خارج از ایران است، طیبی از فوتبالی ها هم موفقتر میشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید