اعلام آرای انضباطی تیم های لیگ دسته اول، محرومیت مربیان استقلال ملاثانی

به گزارش مجله شهبازی، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، سه مربی استقلال ملاثانی را از همراهی تیم خود محروم کرد.

اعلام آرای انضباطی تیم های لیگ دسته اول، محرومیت مربیان استقلال ملاثانی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در آرای جدید کمیته انضباطی درخصوص تیم های لیگ دسته اول فوتبال آمده است:

ملاقات تیم های استقلال ملاثانی و خوشه طلایی ساوه برگزار گردید که از سوی علی جاسمی مربی تیم استقلال ملاثانی، تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرورزشی با داور، ضربه زدن به وی و اهانت و فحاشی در خاتمه مسابقه رخ داد. وی 5 جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند (این رأی قابل تجدید نظر است).

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

عباس لطیفی، مربی تیم ملاثانی به دلیل اتهام اخذ رشوه به داور، به مدت سه جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند (این رأی قابل تجدید نظر است).

اسد عبادی، مربی تیم استقلال ملاثانی به دلیل رفتار غیر ورزشی با داور، به یک جلسه محرومیت و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد (این رأی قطعی است).

عباس عامری، بازیکن تیم خوشه طلایی به دلیل رفتار غیر ورزشی و اهانت به تیم مقابل پس از خاتمه بازی، به یک جلسه محرومیت و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد (این رأی قطعی است).

بر همین اساس تخلفات فوق پس از خاتمه مسابقه اجرا شده و مربیان ملاثانی و بازیکن تیم خوشه طلایی که از بازی اخراج شده اند، رأی فوق با توجه به محرومیت ناشی از دستور موقت 518 با توجه به تخلفات جاسمی، لطیفی و عبادی صادر شده و با احتساب محرومیت های تحمیل شده می باشد و با توجه به صدور این رای، دستور موقت صادره نیز ملغی شد.

ملاقات تیم های خوشه طلایی ساوه و مس کرمان در حالی برگزار گردید که تیم خوشه طلایی ساوه به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری، باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند (این رأی قطعی است).

وحید بیاتلو، مربی تیم خوشه طلایی ساوه به دلیل رفتار غیر ورزشی، به توبیخ کتبی و 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد (این رأی قطعی است).

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

وحید کلهر، مربی تیم خوشه طلایی ساوه به دلیل اهانت به داور که منجر به اخراجش شد، باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند و یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است (این رأی قطعی است).

تیم مس کرمان به دلیل داشتن 6 بازیکن اخطاری باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند (این رأی قطعی است).

گفتنی است، ملاقات تیم های گل ریحان البرز و خیبر خرم آباد برگزار و از سوی محمدرضا مامانی، مربی تیم گل ریحان تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی، اهانت به داور و نقض مقررات علی رغم محرومیت و حضور در زمین (با توجه به تکرار تخلف و سابقه قبلی) با قرار دستور موقت شماره 517 از همراهی تیم خود محروم شد و از بابت این تخلفات، به مدت 4 جلسه محرومیت و پرداخت 60 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. محرومیت مشخص شده با احتساب محرومیت تحمل ناشی از دستور موقت بوده و از قرار مذکور، برطرف اثر می شود (این رأی قابل تجدید نظر است).

احسان وجدی، مربی تیم گل ریحان البرز به دلیل بدرفتاری نسبت به مقام رسمی مسابقه به یک جلسه محرومیت و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد (این رأی قطعی است).

تیم گل ریحان البرز به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری و اخراجی، باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند (این رأی قطعی است).

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 725

به "اعلام آرای انضباطی تیم های لیگ دسته اول، محرومیت مربیان استقلال ملاثانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آرای انضباطی تیم های لیگ دسته اول، محرومیت مربیان استقلال ملاثانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید