2 پیشنهاد اروپایی برای مهاجم پرسپولیس

به گزارش مجله شهبازی، سال گذشته مهاجم جوان تیم فوتبال پرسپولیس قرارداد خود را تا سال 1404 با پرسپولیس تمدید کرد. مهدی عبدی که تا سال 1402 با پرسپولیس قرارداد داشت، پس از مذاکره با مسوولان این باشگاه و ایجاد تغییراتی در آپشن های قراردادش، قرارداد خود را دو فصل دیگر با پرسپولیس تمدید کرد. به این ترتیب مهدی عبدی تا سال 1404 بازیکن پرسپولیس است و بدون اجازه این باشگاه قادر به جدایی نیست.

2 پیشنهاد اروپایی برای مهاجم پرسپولیس

مهدی عبدی که مدتی است درپرسپولیس نیمکت نشین شده است سال گذشته نیز با پیشنهادات خوبی از شرق آسیا روبرو شده بود.

مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس در آن مقطع با دو سه پیشنهاد از تیم های متمول لیگ فزونی روبرو شد. این بازیکن درآن زمان نیمکت نشین شده بود و برهمین اساس چند تیم برای جذب مهاجم سرخ پوشان با مسئولان این باشگاه تماس گرفتند. با این حال کادر فنی پرسپولیس مخالف جدایی عبدی بود و مهاجم مازندارنی سرخ پوشان در پرسپولیس ماندنی شد.

مهدی عبدی آخرین بار در ترکیب پرسپولیس مقابل تیم ویستا توربین به میدان رفت و اگرچه کوشش زیادی برای گلزنی داشت، اما پیروز نشد دروازه این تیم را در جام حذفی باز کند. این موضوع باعث شد تا در بازی بعدی پرسپولیس در لیگ مقابل ذوب آهن، یحیی باز هم به عیسی آل کثیر اعتماد نموده و عبدی را روی نیمکت بنشاند. این گونه بود که در آن بازی زوج امید عالیشاه و عیسی آل کثیر در ترکیب حاضر شدند و البته که هیچکدام نیز پیروز به گلزنی نشدند. در بازی با ذوب آهن مهدی عبدی دقیقه 90 به جای آل کثیر وارد میدان شد.

همین موضوع باعث شد تا این گمان ایجاد گردد که در بازی با سپاهان مهدی عبدی فرصت بیشتری برای بازی پیدا نموده و به جای آل کثیر بازی کند، اما باز هم گل محمدی عیسی را به عبدی ترجیح داد تا این بازیکن 90 دقیقه روی نیمکت بنشیند.

حالا خبر می رسد این مهاجم جوان مازندرانی در ملاقات تیمش برابر تراکتور تبریز بار دیگر روی نیمکت خواهد نشست. این درحالیست که مهدی عبدی توانسته است در فصل جاری 4 گل بزند، اما ظاهرا کادرفنی پرسپولیس معتقد است او به مقدار کافی نمی دود و مدافعان حریف را پرس نمی نماید. برهمین اساس امید عالیشاه به جای عبدی در خط حمله بازی می نماید. البته شنیده می گردد مهدی ترابی قرار است در بازی با تیم تبریزی زوج عیسی آل کثیر در خط حمله باشد.

با ادامه این فرایند آیا مهدی عبدی درپرسپولیس می ماند و برای پس گرفتن جایگاه خودش باز هم می جنگد یا اینکه تصمیم دیگری خواهد گرفت؟

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 19 بهمن 1400 بروزرسانی: 19 بهمن 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 1227

به "2 پیشنهاد اروپایی برای مهاجم پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 پیشنهاد اروپایی برای مهاجم پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید