مقاله: بازسازی سالن اجتماعات چگونه است؟

به گزارش مجله شهبازی، در بخش قبلی توضیحاتی در مورد بازسازی ساختمان سالن اجتماعات دادیم؛ در ادامه می خواهیم نکته های بیشتری را در این باره توضیح دهیم. توجه به این نکات باعث می شود سالن اجتماعات ساختمان شما به بهترین شکل پاسخگوی نیاز مراجعان باشد.

مقاله: بازسازی سالن اجتماعات چگونه است؟

یکی از مسائل مهم در مورد داشتن دید خوب از صحنه، اختلاف ارتفاع صندلی های سالن اجتماعات نسبت به هم است. زمان کف سازی سالن نیاز است که به این مسئله توجه ویژه ای شود. برای این که دید افرادی نشسته در عقب خوب باشد، نیاز است که اختلاف ارتفاع ردیف ها بین 10 تا 12 سانتیمتر باشد.

مهم ترین بخش در طراحی و بازسازی ساختمان سالن اجتماعات، سالن اجرا است. طراحی و تجهیز سالن اجتماعات باید به گونه ای باشد که مراجعه کنندگان در آسایش کامل، زمان خود را سپری کنند. در این بخش باید به طراحی سیستم های صوتی و تصویری، آکوستیک سالن، تهویه مطبوع، نورپردازی، خط دید و شکل و اندازه صحنه نمایش دقت کرد.

نکته مهم بعدی، نورپردازی است که باید به بهترین شکل انجام شود تا تمام حضار در زمان سخنرانی یا اجراهای روی صحنه، تصویر واضحی از صحنه داشته باشند. به طور کلی برای داشتن جلسه ای با کیفیت و مفید برای حاضران، طراحی باید به گونه ای باشد که فضایی اعتماد بخش و صمیمی فراهم شود.

منبع مقاله: بازسازی سالن اجتماعات چگونه است؟

انتشار: 25 آبان 1400 بروزرسانی: 25 آبان 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 1138

به "مقاله: بازسازی سالن اجتماعات چگونه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: بازسازی سالن اجتماعات چگونه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید